Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na normy wykopowe jestem chadem. Nie mialem nigdy problemu z kobietami, w zasadzie to zawsze same sie napatoczą i pchaja na kija. Ale nie o tym. Ostatnio gadalem z kumplem ktory w tej materii radzi sobie gorzej i chodzi na divy. Przyznal sie do tego swoim kolegom z roboty przy piwku i wszyscy bez wyjatku go pocisneli ze dziwki sa obrzydliwe, zasyfione, ze ruchasz po kims itd.
Ktos by sobie pomyslal teraz ze oni to pewnie tylko czyste dziewice ruchaja, ale nic bardziej mylnego, laska jednego z tych wielkich pogromcow kurtyzan heblowała mi kija po 2h znajomosci... co prawda nie byli wtedy razem i poniekad dzieki mnie teraz sa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale jednak troche nietakt z jego strony z tym obrazanem wyzwolonych kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°) mialem z nia uklad czysto seksualny, ale wiem tez troche o jej przygodach, no i co tu duzo mowic, po prostu lubila sie r----c weekendowa porą z randomowymi kolesiami poznanymi tego samego wieczoru na miescie( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiec nigdy nie zrozumiem tego cisniecia po kolesiach chodzacych na dziwki. Co to niby za roznica? Sam juz 2 razy zasyfilem sobie c---a niby szarymi myszkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
C--a sie nie zużywa, co za roznica miedzy p---------a, a kobieta ktora kilka razy w miesiacu potrafi nadziac na randomowe kutasy? Aha, zebyscie nie mysleli ze to jakies skrajne zjawisko jak twierdza rycerzyki, to polecam przejsc sie na miasto pare razy w weekendy z kolega chadem, wtedy zobaczycie ze to wcale nie marginalny procent kobiet( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #redpill #blackpill #rozowepaski #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #s--s #zwiazki #tinder

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja się nie dziwie że ktoś gorzej wyglądający chodzi na dziwy, Wyglądam chyba niezle, wykopki na ulicy nazwaliby mnie oskarkiem, branie jakies mam bo wszystkie się usmiechają, kolezanki ostatnio chcialy mnie zeswatac z ich 9/10 kolezanka, ale nie chce mi się bawić w te smieszne, nudne relacje, wiekszość dziewczyn i tak nie ma do zaoferowania nic poza wyglądem, więc myślać logicznie bardziej korzystnie jest zaplacic i poruchac, niz lazic
  • Odpowiedz
Ciśnięcie po dziwkarzach jest jak najbardziej uzasadnione, bo dziwki są obrzydliwe i zasyfione


@eschatoestetyzm: równie dobrze zasyfiona może być jakaś szaramyszka amatorka czarnych kutasów ( ͡° ͜ʖ ͡°). P---------e, nie ma nic złego w chodzeniu na divy i j---ć każdego kto szkaluje diviarzy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Jest jedna, zasadnicza różnica. Zawodowa diva dziennie ma w sobie tyle kutasów, co łatwa laska w ciągu miesiąca. Biorąc pod uwagę to, że szwagry dupczą też inne divy w przeciwieństwie do Chadów, którzy z reguły wyrywają takie łatwe Julki na weekendowych baletach, ryzyko złapania syfa jest nieporównywalnie wyższe. Ktoś tam pewnie zaraz zacznie p-------ć, że diva chociaż dba o bezpieczeństwo - mhm, szczególnie takie co chapią dzide bez kalosza,
  • Odpowiedz
@push3k-pro: wybór mają, mogą spróbować z babą na swoim poziomie (nie)atrakcyjności. Niestety ale dobre łatwo dostępne p---o dla takich ludzi może okazać się zgubne w skutkach bo może podnieść poprzeczkę wymagań co do partnerki uniemożliwiając im wiązanie się w pary.
  • Odpowiedz
@piotrerr: Powielasz dwa mity, raz to, że p---o zmienia wymagania dotyczące potencjalnej partnerki (były badania na ten temat badania), a dwa, że mężczyźni nieatrakcyjni mają zawyżone wymagania (na ten temat masz mnóstwo statystyk i badań). Miłej zabawy w szukaniu danych.
  • Odpowiedz
@piotrerr: O pierwszym było znalezisko jakiś czas temu, a o drugim jest tyle dużo danych, że jak sam wpiszesz frazy odpowiednie to znajdziesz, że kobiety brzydsze mają na tyle chętnych, że nie muszę czekać na brzydsze jednostki, przez co mało komu się udaje, po za tym nie ma żadnego dowodu na to, że brzydsi mężczyźni mają zawyżone wymagania. Pojedyncze jednostki są wyjątkami. Wysil się i baw się sam.
  • Odpowiedz