Wpis z mikrobloga

Kobiety wpadają w ekstazę gdy Chad jest w pobliżu... Tylko gdy Chad jest w pobliżu... Zwróćcie uwagę na krzyki radości tej kobiety spowodowane ocieraniem się o nią samca wysokiej jakości... Teraz wyobraźcie sobie, że niski zakolak z cofniętą szczęką tańczy tak dla kobiety... Również by krzyczała, ale z nieco innego powodu. Jak ktoś z komentujących słusznie zauważył, gdyby spróbował tego podczłowiek to zostałby ukrzyżowany za molestowanie seksualne... Podryw od molestowania różni się jedynie poziomem atrakcyjności samca...
Nigdy nie będziesz miał takiej reakcji od kobiety, jak widocznej na filmie! Wyobrażacie sobie to uczucie? Sama Twoja obecność sprawia, że kobieta dostaje orgazmu...
Nawet lesbijki są chadoseksualne.
#incel #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski ##!$%@? #wyglad #blackpill #blackpillraw #redpill #stulejacontent #tfwnogf #chad #logikarozowychpaskow #codziennyblackpill
B.....W - Kobiety wpadają w ekstazę gdy Chad jest w pobliżu... Tylko gdy Chad jest w ...
  • 75
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: a jej facet siedzi na widowni, uśmiecha się z zażenowaniem i nie wie gdzie się podziać() tak się zaślepiła, że jakby ją tam na scenie wyruchał to by pewnie nawet się nie połapała, że przyszła ze swoim facetem( ͡° ͜ʖ ͡°) chodź na ellen do studia, mówiła, będzie fajnie mówiła, ...
  • Odpowiedz
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: a znasz faceta, który mówi że wygląd się nie liczy tylko charakter i osobowość? bo ja nie. Facet nie jest przynajmniej hipokrytą. I o to się rozchodzi. Jakoś też nie wydaje mi się żeby facet takiego małpiego rozumu dostał, wiedząc, że jego żona/dziewczyna siedzi na widowni¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@simond84: no nie wiem, ja znam. Musisz sie obracac pewnie w towarzystwie samych chadow. WIekszosc moich meskich znajomych uwaza ze charakter i brak zaburzen jest wazniejszy. Oczywiscie tez podstawowe zadbanie (mycie sie, brak ulania itp.). U kobiet taka hierarchia bylaby nie do pomyslenia.
  • Odpowiedz
@simond84 @programista1992 Osobowosc. Wyglad dla mnie sie nie liczy. Jezeli nie jest gruba i nie smierdzi to podchodze, zagaduje, rozmawiam i od tego zalezy czy daje jej szanse czy nie. Robie to oczywiscie tylko w miejscach gdzie jest malla szansa trafienia na karyne i wiem, ze nie zmarnuje czasu.

Nic dziwnego ze przegrywy nie moga nikogo znallezc jak maja wymagania takie jak p0lki
  • Odpowiedz
@simond84: przeciez juz wczesniej napisalem ze liczy sie podstawowe zadbanie. Nie zwracam uwagi na rzeczy na ktore nie ma sie wplywu. A na tusze sie ma bo ulanie sie to skrajne zaniedbanie, czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Bo tego typu programy są wyreżyserowane. Celowo też dobiera się do nich osoby, które będą się zachowywać tak jak producent tego chce.


@rimimis: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD tak tak, w realu ten koleś nie miałby powodzenia. Ona tylko tak udaje ze ten facet tancerz jej się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ej ej, ale w islamie dokładnie tak jest( ͡° ͜ʖ ͡°) najpierw osobowość, a jak zatrybi to nastąpi zwolnienie kurtyny i wygląd poznasz z czasem( ͡º ͜ʖ͡º)


@simond84: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyglad dla mnie sie nie liczy.


@Sheppard28: Liar detected. Musiałbyś sobie wyłupić oczy. Naprawde nie ma dla ciebie znaczenia czy umawiasz się z nieatrakcyjną czy atrakcyjną? ( ͡º ͜ʖ͡º)
I daj sobie spokoj z pouczaniem o obnizaniu wymagan. Ja nie zamierzam byc z kobietą która mi się nie podoba, a KAZDY niezaleznie od wlasnej atrakcyjnosci chce atrakcyjnego partnera/partnerkę.
  • Odpowiedz
@programista1992: Zapewne nie udaje, ale jej reakcja jest nieadekwatna do sytuacji. Gdy kobieta widzi atrakcyjnego faceta i chce go mieć, to nie robi takich min i nie wierci się na krześle jakby siedziała na dildo. Prowadzi swoją grę, daje znaki, że jest do zdobycia, ale nie robi takich scen jak ta pinda do kamery. Stąd wniosek, że to jest sztuczne.
  • Odpowiedz