Wpis z mikrobloga

Mirki #mechaniki jest sprawa. Z racji, że jestem dumnym posiadaczem passerati B5 syncro 1.8 #jeszczenieturbo . Tylne sanki zawieszenia dogorywa(ruda chrupie).A wszystkie elementy typu zwrotnice, wahacze i inne bombety pasują z audi A6/S6( kilka wahaczy już wymieniałem bo skrzywione były ( ͡ ͜ʖ ͡)#driftfail). To zastanawiam się czy nie podejdą sanki z audi s6(ameliniowe), na pierwszy rzut oka i etki może się to udać. Ten durny/szalony pomysł wziął się z stąd, że to moje pierwsze auto którego nie chcę się pozbyć. Dwa, skrzynię biegów z dyferencjałem zmieniłem, zawieszenie i przednie heble zmieniłem (alu zwrotnice z a4b6 i tarcza 288mm przejściowo). Trzy,buda jest bardzo zdrowa(prawie, błotniki i klapa). Cztery, będę swapowal na #1.8T prawdopodobnie APU. #audi #passat #a6 #s6 #tuning #mechanikasamochodowa #quattro #samochody
  • 21
@Tylko_noc tylko sanki mają różne numery, tylko o to chodzi czy jak zrzucę stare sanki to wsadzę te alu z s6. Wyprzedzając pytania, sanki od passerati na tył bardzo ciężko znaleźć.
durny/szalony pomysł wziął się z stąd, że to moje pierwsze auto którego nie chcę się pozbyć.


@Bofsky: tylko durny, zmienisz auto na lepsze to zobaczysz jak to było bez sensu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bofsky: no głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Też myślałem że moje pierwsze będzie miało dożywocie, wrzuciłem 3x tyle ile było warte. Później okazało się że drugie było dużo szybsze i wygodniejsze i zupełnie sentyment minął

Dziś jeżdżę v6 turbo i nie będę miał sentymentu zamienić na coś lepszego. Dłubać można, ale paska szkoda. To nigdy nie będzie naprawdę szybkie (skrzynia, zawias), nawet z dłubanym 1.8t ani wygodne
@Atreyu jedno jest pewne, pasek zostanie. Dwa daily raczej chciałbym ekonomiczne a VR6 lubi gaz. Trzy muszę mieć 4x4 z racji, że mieszkam w górach.
3.2 nie kupuj, nie jedzie a pali jak głupie. Już prędzej kup a3 z 1.8t


@Atreyu: podpisuje się oboma rękami. Ciekawostka techniczna, ale nie warto, szczególnie jak kolega trochę podkręci swoje 1.8T i zaczyna uciekać.

Dwa daily raczej chciałbym ekonomiczne a VR6 lubi gaz.


@Bofsky: Jest to jakiś argument, ale sporo 1.8T też jeździ na gazie i nie ma przeciwwskazań, może trochę trudniej wyregulować instalację niż w wolnossaku, ale 1.8T
@Bofsky: jak chcesz, jak kupujesz VR6 dla dźwięku i gładszej pracy, a reszta Ci nie przeszkadza to spoko. Lepszy efekt za te same pieniądze uzyskasz gdzie indziej, ale to tak jak by pisać komuś, że zamiast wyjść z kolegami na piwo, mógłby siedzieć w domu i dokształcać się, żeby mieć lepszą pracę. Wszystko jest dla ludzi.
@HetmanPolnyKoronny a3 z vr kupię już w drugiej generacji a3 która przyjemniej już wygląda. Jak bym chciał auto do swirowania to rozglądałbym się za s3 tylko S3 pierwszej generacji mi się nie podoba.
@Bofsky jak już się dowiesz czy sanki alu z a6 pasują do b5 to proszę daj znać. Ja mam coprawda a4b5 ale to ponoć pod spodem to samo i moje tylne sanki też pomału ruda strzela