Wpis z mikrobloga

Mircy i mirabelki, taka oto rozkmina. Mając 700k w kieszeni, i chcąc zakupić mieszkanie w stolicy, gdzie najlepiej szukać, jeżeli chodzi o stosunek umiejscowienia/skomunikowania do metrażu? Bo wiadomo, za tą cenę można kupić mieszkanie w samym centrum, czyli lokalizacja i komunikacja super fest, ale zapewne mieszkanie będzie malutkie. Znów odwrotnie, na Białołęce kupimy duże mieszkanie, ale z dala od wszystkiego i ze słabą komunikacją. Jakieś propozycje?

#warszawa #mieszkanie #deweloperka #komunikacja #kiciochpyta
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silimarillo: ja bym podszedł do tematu inaczej
5 minut do drogi szybkiego ruchu
Na piechotę/bezpiecznie można było dojść do przedszkola szkoły kościoła większego sklepu placu zabaw parku.
Metraż jak największy.
@Silimarillo: Kupiłem rok pół roku temu mieszkanie na żeraniu na granicy białołęki i do centrum mam spod drzwi 40minut komunikacją. Na mordor wyszłoby jakieś 1:00-1:10 pewnie. Wszystko zależy do czego konkretnie chcesz mieć blisko. Mi się zajebiście podoba moje mieszkanie i nawet jak się uprę żeby znaleźć jakieś minusy to ich nie znajduję. Oczywiście każdy subiektywnie ocenia. Za 700k miałbyś teraz około 90-100m2 w moim bloku, jeszcze rok temu byłoby to
@Silimarillo: Bialoleka to parodia ... jezeli chcesz tracic czas to jak najbardziej , kupilem tak mieszkanie od dewelopera na inwestyjce jak byly po 3.5k za metr . nikt nie chce tego wynajnc , bo dojazd gdziekolwiek to masakra - tylkos amochod lub autobus. niby zarobilem bo teraz duzo drozej... i pewnie niedlugo sprzedam bo w wawie nie mieszkam ... ale gdyby nie to ze akurat ceny mieszkan poprostu galopuja to bym
@Silimarillo: Kup se gdziekolwiek przy metrze. Mokotow / Zoliborz jak chcesz miec blisko i fajnie. A jak chcesz tanio to teraz pewnie Bemowo / Targowek najbardzije oplacalne bo metro juz jest albo zaraz bedzie. Albo Wola i Praga Pln ale tam pewnie juz jest drogo jak na te lokalizacje. Na Wawrze otwieraja niedlugo most wiec pewnie tez sie zrobi lepszy dojazd ale zanim tam cywylizacja dotrze to sie pewnie zejdzie.
#!$%@?ąc od pracy, w dzisiejszych czasach praca zmienną jest, dziś tu, jutro tam. Chodzi mi gdzie według was żyłoby się najlepiej, biorąc pod uwagę takie codzienne życie. O łatwość komunikacyjną itp.
@Silimarillo: Bardzo wygodny jest Żoliborz, na którym mieszkam, ale tu jest drogo, bardzo spoko jest też właśnie Ursynów, tak jak pisałem wyżej, stosunkowo tanio i dobrze skomunikowane miejsce.