Wpis z mikrobloga

Tacy cwani jestescie ze robicie 100, 200 czy 300km na specjalnie do tego przystosowanych aerodynamicznych rowerach kolarzowych z cieniutkimi oponkami na duzych kolach? Sprobujcie sobie 100km przejechac na skladaku Wigry 3. Wiekszosc z Was sie zesra a nie dojedzie. Nie pozdrawiam.

#szosa #rower #takaprawda
Pobierz pieczonyszczurz_ogniska - Tacy cwani jestescie ze robicie 100, 200 czy 300km na specj...
źródło: 70033ec84280b878f05a41637cff
  • 36
@pieczony_szczur_z_ogniska: będzie zapewne sporo wolniej i znacznie bardziej niewygodnie ale da się. Tylko po co, jaki cel temu przyświeca? Po co się męczyć, jak można szybciej i wygodniej?
Mam kumpla, który biega w takich oto klapkach (zdjęcie autentyczne z jego Stravy) - m.in. biegi terenowe, nawet po kilkadziesiąt kilometrów. Tylko po co, jak można znacznie bardziej wygodnie w nowoczesnych, przeznaczonych do tego butach?
Masz samochód? Jakiś w miarę współczesny? Czy pałujesz
Pobierz ytong - @pieczonyszczurz_ogniska: będzie zapewne sporo wolniej i znacznie bardziej ni...
źródło: ijpM-yEw0AZJGWrHKh9hnV7EibF6pHAPpk6bAyobkMM-1152x2048
@pieczony_szczur_z_ogniska chyba rozumiem o co Ci chodzi i kiedyś też uskuteczniałem takie podejście - zrobić jak najwięcej na jak najprostszym i najtańszym sprzęcie, żeby był wyczyn, bo nie jest wyczynem mieć w #!$%@? kasy i za jej pomocą osiągać wyniki.

Czasami jeszcze jeżdżę po górach na zmodernizowanym retro mtb ze sztywnym widelcem :) i to nie po równiutkich przygotowanych singlach, z lekkimi podjazdami, tylko po losowych ścieżkach, często dość stromych. Fajnie później