Wpis z mikrobloga

@adaskowro:

Kopytka jednak nie dostawały do poziomu tych z poprzedniego dnia. Kopytka miesiąca – czarne, akurat podczas mojej wizyty się skończyły, więc poszedłem w wersję z batatów z kurkami (30 zł) w sosie śmietanowym. Sos minimalnie zbyt ciężki, ale co kurki, to kurki, a do tego batatowe kluseczki dają dużo radochy. Ponownie są miękkie, kremowe niemalże, delikatne.


xD
@adaskowro: ty hejterze ty, nie potrafisz sie odniesc do kunsztu kraftowych kopytek z kraftowym sosem, nie wiesz jak to jest prowadzic wlasny byznes i wlasna restełracje, co ty wiesz o gastronomi, tylko piniondz sie liczy. Pewnie chcialys kopytek jak w barze mlecznym za 4zl, ty umyslowy biedaku!!!
Jak nie potrafisz zniesc mojego bloga jak jestem najlepszy, to nie mozesz oceniac mnie jak jestem najgorszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bialaowca: jakie "te same pytania"?
co Cię w nim irytuje?

@shinX: @adaskowro: @PurpleHaze: ale tak serio, co jest złego w tym że ktoś ma pasję do jedzenia? jeden uwielbia testować potrawy, inny kupuje sobie jakieś sterowanw modele, ktoś inny wydaje dużo kasy na podróże czy kulturę.

może dla części osób te jego opisy są nieco za bardzo barokowe czy też egzaltowane - ale dla mnie to jest nieodłączną
@secret_passenger:

nie miałem pojęcia że te jego recenzje nie są szczere


to czytałeś kiedykolwiek blogaska WPK? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

bardzo mnie bawiło jak przez kilka miesięcy w co drugim tekście było nawiązanie do ZNAKOMITYCH Ośmiu Misek, Woo Thaia i dowozu Woopitem xD a gruby oczywiście mówił że propsuje bo są superowi, a nie że to ziomeczki i jeszcze mu smarują xD jakby pisał to wszystko szczerze
@adaskowro: Nie zgodze się. Pracuję na zwycięskiej i uwierz mi, że z naszego lokalu grosza nie dostał a dał świetną opinie. A naprzeciwko mamy restauracje po której pocisnął naprawde słusznie bo tam jedna wielka żenada była. Ogólnie znajdź mi lokal który zjechał a nie zasłużył na to. Który twoim zdanjem ocenił bardzo negatywnie a twoim zdaniem ten lokal jest dobry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darth_Gohan: no ja właśnie dużo częściej czytałem w 2014 może nawet wcześniej i był to dla mnie dość ciekawy drogowskaz jeśli chodzi o miejsca serwujące dobre jedzenie we Wrocławiu.

a faktycznie - lubię te listy związane z nowościami na rynku (co się otworzyło itp).

@shinX:

to czytałeś kiedykolwiek blogaska WPK? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


kiedyś w miarę regularnie - ale skąd dawno temu (4 może 5
@secret_passenger: ja w moim wpisie, odnosilem sie do sposobu zachowania wobec ludzi krytykujacych recenzje, sposob prowadzenia bloga itd.
Nie zagladam nikomu do portfela, nie obchodzi mnie kto komu i za co placi, bo zycie to pozniej i tak zweryfikuje frekwencja/oblozeniem lokalu.
Natomiast reagowanie na wszystko co jest nie pomysli prowadzacego, darciem geby HEJT, albo tekstem jak nie chcesz to nie czytaj, to dla mnie naganne zachowanie i jako takie je wlasnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PurpleHaze: a to nie zauważyłem że on jest taki delikatny - widać zbyt rzadko czytam :-)

no ale teraz sporo ludzi tak ma że już nie można ich wcale skrytykować bo krytyka odbierana jest jako hejt. wszystko się ludziom pomyliło i chcieliby ciągłego głaskania po głowie
@Marcussimus: Oprócz tego co opisał @shinX: To dodaj jescze: Lviv i Gluten Apetit. Obie są naprawdę średnie a zdaniem grubasa to coś niesamowitego. Do tego żaden burger nigdy nie jest nazywany lepszym od Pasibusa mimo że ten już lekko obniżył poziom (bo musiał jako sieciowka). Nawet przy oryginalnej recenzji zachwycał się frytkami których już dawno nie ma.

@secret_passenger: Niestety ja takiego nie znam.

Najgorzej że Gruby ma już swoich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adaskowro: w ogóle beka, kiedyś słucham Radia Wrocław (polskie radio, z naszych podatków) a gruby tam robi za eksperta kulinarnego, na domiar złego prowadzący trzyma poziom rozmowy a WPK żadnych konkretów, jęczy i stęka, eee yyy, no idealny przykład że nie taki głupi ma szczęście, pasta o Apoloniusza Tajnerze pasuje tu jak ulał.