Wpis z mikrobloga

odpowiedz ulubiony zgłoś udostępnij


@legendarny_aleksy: moim zdaniem Jungkook jest przystojniejszy od Jasona. Taki mam gust i co w tym złego? Dobrze jest wtedy, kiedy atrakcyjność i piękno jest dyktowana kobietom, bo większość uznała, że teraz piękna kobieta to taka, która ma brązowe włosy i grube brwi. Jak dzieje się to w drugą stronę i większość uznała, że koreańska męska uroda i styl jednak góruje to macie taki ból dupy, że trzask
@Wuxian: > sytuacja wygląda tak, że grupka napalonych nastolatek się zorganizowała i w internetowym głosowaniu wybrała swojego bożyszcza. To tak jakby ludzie z tagu patostreamy wybrali Konona na mistera Polski xD. Też byś mówił że o gustach się nie dyskutuje?

@panTralalinski: #!$%@? go wie

@Wyrelworelowany: nie wciskaj mi że na świecie istnieją tylko dwa, skrajne typy facetów xD
sytuacja wygląda tak, że grupka napalonych nastolatek się zorganizowała i w internetowym głosowaniu wybrała swojego bożyszcza. To tak jakby ludzie z tagu patostreamy wybrali Konona na mistera Polski xD. Też byś mówił że o gustach się nie dyskutuje?


@legendarny_aleksy: ale ty wiesz, że do samo można powiedzieć o każdym konkursie piękności? Niech sobie wybierają i Konona, nie obchodzi mnie to, bo na moje gusta nie wjeżdża. Nadal mogą podobać mi się