Wpis z mikrobloga

@legendarny_aleksy: O co ten ból dupy? Że atrakcyjność i piękno to uniwersalna definicja dyktowana przez gusta większości tych co ją kreują? W czasach Baroku rubensowskie kształty były uznawane za ideał, teraz ideał jest taki, za 100 lat będzie inny. Nie macie się czym zająć?
  • Odpowiedz
@unnamed_soldier: sytuacja wygląda tak, że grupka napalonych nastolatek się zorganizowała i w internetowym głosowaniu wybrała swojego bożyszcza. To tak jakby ludzie z tagu patostreamy wybrali Konona na mistera Polski xD. Też byś mówił że o gustach się nie dyskutuje?
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: Nie wiem, z tego co się orientuję to tego typu wygląd co raz częściej się ludziom podoba. A to jakaś wpływowa strona zorganizowała to głosowanie? Przecież większość głosowań internetowych nie ma sensu. Zmówi się jakaś grupa fanów i wypaczy wynik :-)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@legendarny_aleksy: chłop jak chłop nie Tobie lub mnie oceniać czy jest najprzystojniejszy czy nie (no chyba ze podobają Ci się mężczyźni i masz swoją skalę piękności) #!$%@? jajca stary. Miłego dnia życzę!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@legendarny_aleksy: to w takim razie nie wiem na jakiej podstawie możesz twierdzić ze Twoja ocena jest lepsza niz innego człowieka, ale tak jak wcześniej pisales (jezeli to bylo faktycznie internetowe glosowanie) duzo osób na niego zagłosowało. Twoim zdaniem niesłusznie wygrał, zdaniem kogos innego wygrał jak najbardziej słusznie, ale chyba na tym to wszystko polega czyż nie? Tak samo jest z innymi nagrodami, ktoś moze nie uważać tegorocznego rozdania Oscarów za
  • Odpowiedz