Wpis z mikrobloga

Polska na nic nie jest gotowa

Plecak położony w centrum nie wzbudza podejrzeń

Można zabić prezydenta większego miasta na większym festiwalu WOŚP i #!$%@?

Kościoły to skupiska starych bab co nie myją łap po sraniu kaszlą na bułki w sklepie a komunikacja miejska to już wgl

Szkoły to istne kupy gówna bakterii gdzie papier do kibla to wyczyn

Zakłady to janusserka że jak się zatoniesz to zaklej plastrem żeby szef cb nie #!$%@?ł bo dostaniesz L4

Jak ktoś założy maskę anty smogowa to jest cyborgiem z przyszłości z pokolenia androidów Andromedy

Nie stać nas na szczepionki . Ten wirus nas #!$%@? . Zbyt lekko do tematu podchodzimy.

Szpitale nie mają funduszy ani izolatek czy kwarantnn a większość odpowiednich osób to niekompetentni ludzi

Stan szpitali to beka bo dobrze że hajs idzie w kościół a lekarze to #!$%@? bo ważne że są ludzie po filologi czy europeistyce

HEHE WODECZKA I OGORECZEK NAJLEPSZE POLSKA STRONK SEBA HOĆ DO CHOLANDII NA JOINTA TAM JEST RZYCIE

U nas NFZ to fikcja ale ważne że w Ndz nie chodzi się do sklepu bo pan na chmurce się obrazi i 500+ jest
Wszystko na #!$%@?.

#gownowpis
#zalesie #afera
#chiny
elofrytki - Polska na nic nie jest gotowa

Plecak położony w centrum nie wzbudza po...

źródło: comment_tHY0UCvgCQ0KZ9iFc2TwyN7reagxNdLX.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@elofrytki: do szkół się dzwoni że jest bomba to #!$%@? żarcik taki a kiedyś coś #!$%@? i będzie
Na przystankach można rozkładać materiały wybuchowe i #!$%@?

Plecak z ładunkiem prędzej ktoś #!$%@? niż zadzwoni że jest coś nie tak
  • Odpowiedz
@elofrytki: a ja uważam, że mamy więcej szczęścia niż rozumu xD ten kraj i naród dawno powinien przestać istnieć, bo historia oraz sąsiedzi nie są nam przychylni, ale zawsze w splocie wydarzeń oraz decyzji - czy to Polaków czy innych graczy na scenie, zawsze wychodzimy z tego z dupą. I #!$%@?, nie wiem jakim cudem.
Druga Wojna rozjechała młode i podnoszące się państwo, nic nie zapowiadało by te gruzy odbudowano
  • Odpowiedz
@elofrytki: tak tak jakiś wirusik z Chin nas zarazi i się bac trzeba xDDDD Naprawdę co niektórzy z was za urojenia mają to sie w głowie nie mieści.
Trzeba o siebie dbać o swoje zdrowie, a niee gówno i jak p0lack żyć. Zresztą lekarze się wypowiadali i ten wirus to nie jest nic groźnego tylko zapalenie płuc dlatego trzeba dbać o siebie.
  • Odpowiedz
@elofrytki: alez mnie #!$%@? takie #!$%@? na polske. U nas jest normalnie, nie ma Paniki i obaw o zabicie prezydenta. Nfz moze i nie dziala najsprawniej - ale personel mamy ogarniety.
I to #!$%@? ze na zachodzie lepiej - a skad to #!$%@? wiesz? Bo ci w tvn tak powiedzieli? Uwaga - na zachodzie maja swoje problemy.
  • Odpowiedz
@elofrytki: takiego wysrywu głupot dawno nie widziałem. To co, za granico to dezynfekują ręce zanim kupią bułki w sklepie nie? Tam to nie ma zamachów! A w szkołach to normalnie mieliśmy bidety (ukończyłem gimnazjum i liceum na zachodzie to wiem), wcale nie było tak, że wszystko było #!$%@? w błocie, #!$%@? papier, nie raz drzwi maznięte gównem, o szczochach wszędzie juz nie wspomnę (a była to jedna z lepszych szkół
  • Odpowiedz