Wpis z mikrobloga

#psychiatria #neurologia #medycyna nie wiem jak jeszcze otagować. Mam ostatnio straszny problem z ogarnianiem, mam wrażenie że dotyczy pamięci krótkotrwałej. Jestem taki odklejony, nie do końca jestem w stanie powiedzieć co robiłem przed chwilą - czytam książkę i zupełnie nie wiem co właśnie przeczytałem, rozmawiam z kimś i nie wiem o czym rozmawiamy; przed chwilą poszedłem dwa razy pod rząd do kibla bo zapomniałem że już byłem i cały czas miałem w głowie że muszę iść. Raczej wykluczam jakieś schorzenia neurologiczne, bo miałem bardzo podobnie w podobnym okresie roku dwa lata temu - może jakieś zjawiska meteorologiczne związane z wiosną tak na mnie wpływają. Wtedy byłem przekonany, że to kwestia braku witamin/energii i myślałem że właśnie to pomogło; teraz od jakiegoś czasu łykam kompleks witamin(KFD Vitapak) i jestem na diecie 4500 kcal więc to na pewno nie to xD Macie jakieś pomysły jak się ogarnąć?
  • 4
@synskooorvysyn:
1. Staram się pilnować wody, ostatnio zacząłem pić yerbe i dziś na ten moment wypiłem za jej pośrednictwem już około litra wody
2. Nic nie ćpam, piję bardzo sporadycznie(3-4 razy w roku z czego 1-2 razy więcej niż jedno-dwa piwa)
3. Żadnych; W ciągu ostatnich 3 miesięcy około dwa razy wziąłem doraźnie Zolpidem na problemy ze snem - to wprawdzie nie antydepresant ale może to ma znaczenie