Wpis z mikrobloga

Mireczki, poruszę temat abonamentu telefonicznego.

W kwietniu kończy mi się umowa na 4 numery i internet domowy (65 PLN), dlatego już otrzymałem ofertę na jej przedłużenie.
Abonamenty: wszystko darmowe, 2 numery 5 GB, 1 numer 10 GB, 1 numer 20 GB.
Abonament bazowy: 201 PLN (sic!).

Zapytałem również o oferty z telefonem i prezentują się jak na załączniku.

Wydaje mi się (a raczej jestem pewny), że ta oferta jest mocno przeceniona. Może w przypadku niektórych modeli wzięcie telefonu byłoby opłacalne, ale patrząc na ceny samych abonamentów już nie jest kolorowo.

Co sądzicie?

#tmobile #orange #plus #telefony #abonament #zalesie #gownowpis #kiciochpyta #pytanie
Pobierz
źródło: comment_uHjTG61otm2ewTUNypnM6rVoqaJE0UCT.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@oporopowrotnik91: Po latach przesiadłem się na kartę, a telefony kupuje za gotówkę i opłaca się to o wiele bardziej. Nawet jak nie masz hajsu żeby wyłożyć na telefony i weźmiesz na raty, to wychodzi taniej, a często można dorwać raty 0% więc już w ogóle.
W dodatku karta daje ci możliwość zmiany kiedy chcesz i nie musisz czekać 2, czy 3 lata aż abonament się skończy.
@oporopowrotnik91: nie wiem jak ze stacjonarnymi usługami ale z mobilnymi to przenieś numery do nju mobile i do tych dwóch numerów dołącz (jako nju dodatkowy) pozostałe 2 przeniesione numery. Wtedy za numer Ci wyjdzie 19 zł a będziesz miał bez limitu wszystkie połączenia, SMS i docelowo (wraz ze stażem) 30GB transmisji ma każdą parę. Mowa o pakiecie: 29+9. Ale jak potrzebujesz więcej transferu to też coś znajdziesz dla siebie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi/
A
@oporopowrotnik91: jeśli 4 numery przeniesiesz do Plushaka to będziesz za nie płacił jedynie 80 zł (4 x 20 zł) - tylko muszą być wszystkie umowy podpisane na ten sam PESEL/NIP. Masz dwie opcje do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie
@oporopowrotnik91: tak sobie myślę, że właściwie to numer do Internetu można by wziąć wcześniej. Zaraz po aktywacji włączyć Wakacje (żeby nie płacić abonamentu) i pociągnąć te Wakacje do kwietnia. Dzięki temu staż Ci urośnie i w kwietniu wystartujesz już z większym pakietem danych. Ale to tylko taki pomysł do rozważenia ( ͡º ͜ʖ͡º)