Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CZADowski: wiesz w czym problem w sygnalizowaniu. Będąc zielonym nie mam pojęcia czy te czerwone chcą tak jechać czy zamierzają wyprzedzać. Jesli mają zamiar wyprzedzać to powinny mieć włączony lewy kierunkowskaz, wtedy zielony zachowuje ostrożność.
Nie chce mi się odpowiadać na każdy osobny post i wiadomości pw w stylu podaj adres czekamy z widłami, więc odp zbiorczo. Xd
Powiedzmy, że jedziesz prawym pasem powyżej 140, bo na pewno tyle jedziesz i pomoże wyobrazić sytuację lepiej. Nagle dostrzegasz, że robi się kolejka pojazdów za jakimś spowalniaczem. Co robisz? Nie zmieniasz pasa, bo logiczne jest, że takich #!$%@? jest więcej i właśnie zmieniają pas jeden po drugim, więc zostajesz
Może błąd interpretacji wyniknął z niedoprecyzowania, ale już wyjaśniam sugestią powyżej, że nagle kierowcy bolidow znajdują się będąc na prawym pasie w takiej sytuacji i najrozsadniejsze, co mogą zrobić, to przeczekać, aż kolejka zjedzie, żeby uniknąć sytuacji wciskania pedała hamulca w podłogę.
@GaiusBaltar: brawo, temu użytkownikowi należy się złoty medal. Mój post uderza docelowo w jadących słusznie lewym powyżej 140, ale nie rozumiejąc, że to autostrada, nie nurburgring, i jeżeli na zageszczenie pojazdów reagują docisnieciem pedału gazu, to już wiem, dlaczego i kogo ten post tak bardzo zabolal xd
@Waspin: kodeks idzie w odstawkę, jeśli ludzkie oko nie jest w stanie nagle dostrzec auta na lewym pasie, którego sekundę temu nie było
Analogiczna akcja z naklejkami na tylnej klapie "patrz w lusterka motocykle są wszędzie" ? Z tą różnicą, że w miejsce motocykle osoby bez wyobraźni?