Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: w ogóle tam jest cały zestaw, lufa, spust, zamek itp. Wszystko do pistoletu na kulki... chociaż z chińczykami nigdy nie wiadomo. Tak jak "filtry oleju" łudząco przypominające tłumniki xD oraz rurki metalowe z zestawem do gwintowania.
@nastynas: No ja wrzucałem ten filtr z ali ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo jest np luf do dekowanych pistoli oznaczonych jako toy water gun za 200, po cenach trzeba patrzeć. Może ktoś pozna czy to szkielet do glocka czy nie
@suqmadiq2ama: Może, ja tam raczej bym nie ryzykował...
Natomiast jak taką przesyłkę rozbiorą celnicy to może być przypał. Słyszałem, że kiedyś asgeje zamówili sobie lasery do swoich ultrakarabinów na plastikowe kulki i ktoś na cle zakapował a wtedy laser do broni to był dodatek "szczególnie niebezpieczny", więc zaraz się pojawili smutni panowie.
nie widać zatopionego metalu, w ogóle nie ma prowadnic właściwie


@czarny_i_zly: Jestem pewien, że eksperci z CLK są gotowi napisać w ekspertyzie, że nie ma ale przecież mógłby ktoś wkleić na Kropelkę ;-)
@maniak713: CLK ostatnio raczej nie wydaje takich absurdalnych opinii, biegli też często jakieś wykopki bez przewodu lufy określają jako niespełniające definicji broni palnej, ale to jak w tym dowcipie o sędziach i psie, różnie może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)