Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Ponczo88: jeśli chcesz e60 to nie pytasz o awaryjność.

To tak jak kupować ferrari i pytać czy blachary na to lecą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Ponczo88 mam e61 od maja , zrobilem 10k km w tym intensywny wyjazd na cro , teraz sporadycznie nią jeżdżę bo pali fchuj , ale jeśli chodzi o awaryjność to nic absolutnie jej nie trapi. Co prawda świadomie wybrałem dosyć biedną wersję właśnie że względu na te awarie , może to dlatego. Unikaj wersji z solarnym dachem, ponoć to najczęściej jest przyczynkiem awarii, gdzieś wodą pościelą na kleme ibs i robią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponczo88: eee? Przeciez e39 rozmiarowo jest takie damo..

Co Ci bezposredni przeszkadza? Gaz możesz założyć przecież ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@sorek Pytanie ile taka porządną instalacja i jakie realne jest spalanie gazu i benzyny na 100km, bo pośrednich wtrysków coraz mniej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: spalanie benzyny masz wtedy w okolicach 2l/100km (tylko by chłodzić cylindry), reszta leci na gazie i spalanie koło 10l/100km. Bez tragedii bo koszt instalacji taki sam.

Na bezpośredni wtrysk jest chyba tylko prins..
  • Odpowiedz
@sorek: A sory, e39 pomylił mi się z serią 3;)
Bezpośredni przeszkadza mi w tym że szukam nieskomplikowanego silnika który można gazować na full gaz;)
Spalanie benzyny wtedy jest różne w bezpośrednim, zawsze piszą 1-2L a często jest wiecej, zalezy od nogi.
F10 po drugi za drogie...;/
@Kick_Ass: Dzięki, ja szukam auta własnie wygodnego(czyli bajery mile widziane)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponczo88: bierz 540i albo m5 lub jeszcze lepiej e38 740i/735i (jeśli nie zależy Ci na turasie)
Mialem te silniki i te samochody i żałuję że się pozbyłem (540iT nadal mam)

Do tego e38 w tej cenie co e60 będzie tak piękną opcją że dokladanie do niego wyjddzie Cię taniej niż do e60 no i jednak jeśli chodzi o wygląd to nic nie pobije ;)

A no i kultura placy v8 to mistrzostwo :D nie potrzeba
  • Odpowiedz
@sorek: serii 7 raczej sie cykam, jeszcze z v8 pod maską;DDD
o 5 pomyślałem dziś, bo szukam auta wygodnego i solidnego, osiągi są na trzecim miejscu;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ponczo88: e39 i e38 od siebie sie mocno nie różnią, te v8 jak zrobisz vanosy i rozrząd będą wieczne :)

Serio dobra v8 e39/e38 wyjdzie Cie z pełnym remontem taniej niż e60 w podstawowej wersji a niezawodność będzie wielka. Ja tym taszczyłem samochody na lawecie po całej Anglii i 0 problemów :)

Jak masz pytania to wal ;)
  • Odpowiedz