Wpis z mikrobloga

W rosyjskiej tv o polskiej historii; Wszystko agresywnych jezykiem leci jako niepodważalna prawda..

Polska byłą faszystowskim państwem. Mordowała Żydów i komunistów. Wyniszczenie komunistów było totalne. Przez to nie mogą być normalnym krajem.
Armia Krajowa przeciwko Niemcom prawie nie walczyła, mimo, że miała broń dostarczana przez Niemców. Nawet czeski ruch oporu lepiej walczył z Niemcami niż AK.
AK zabiła wiecej żołnierzy Armii Czerwonej niż Niemców.
Armia Andersa to najwieksza hańba polskiego narodu. Nie chcieli walczyć.

Dzisiaj w Polsce odradza sie znowu faszystowska Polska Piłsudskiego. Bohaterami są ci którzy prowadzili nazistowską politykę.
Polacy poszli w SS. Tylko Litwini, których Polacy nazywaja bydłem nie poszli do SS.

Oczywiscie to tylko kilka bzdur z kilkuminutowego fragmentu programu.

#historia #rosyjskiemediaopolsce #iiwojnaswiatowa #rosja #neuropa #4konserwy #ruskapropaganda
szurszur - W rosyjskiej tv o polskiej historii; Wszystko agresywnych jezykiem leci ja...
  • 16
@szurszur: życia nie starczy żeby dementować to całe gówno płynące ze wschodu. Narracja jest skierowana przede wszystkim do odbiorcy wew. bo za granicą doskonale sobie zdają sprawę z tych farmazonów.
Imo wg. mnie fajne byłoby w tym momencie zrobienie animacji vide tej, kurde nie pamiętam tytułu 'undefeated' ? Cos takiego, ale nastawione stricte z wyjaśnieniem czym był atak rosji ardzieckiej i początek PRL.
@szurszur:

Oczywiscie to tylko kilka bzdur z kilkuminutowego fragmentu programu.


No właśnie mam wątpliwości czy to takie bzdury.
Ma rację w tym, że Polska idzie w faszyzm.