Wpis z mikrobloga

@Wejszlo
@Wielki_Czerwony_Smok jaaaaaa p------e weźcie już się ogarnijcie z tym wyszukiwaniem wszedzie alkoholizmu bo to się żałosne robi

K---a na wykopie napiszesz tylko alko i już się zlatuja UUUU ALKOHOLIZM STRASZNA CHOROBA NA PEWNO JA MASZ JAK PIJESZ RODZINNA TRAGEDIA JENY JENY
A to tylko śmieszny obrazek, ot parodiujący dylemat moralny.
  • Odpowiedz
@Wielki_Czerwony_Smok: a to sorki :(

@levusek1992: czyli jest alkoholikiem, mów co chcesz ale regularność to właśnie alkoholizm, a codzienna tym bardziej. Nawet jeśli się nie przechyla, nie bełkocze, trzyma higienę, uprawia sport, jest dyrektorem, profesorem czy zwykłym robolem nie ma znaczenia. Warto porzucić ten mit, że alkoholik to taki pan mietek spod monopolowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wejszlo: jeśli mówisz że regularność spożywania ma znaczenie to w takim razie wszystkie osoby imprezujące co tydzień czy co miesiąc przy czym spożywają a-----l są alkoholikami ponieważ piją go regularnie.

Podobnie wszyscy jesteśmy uzależnieni od cukru, herbaty, wody, kawy, słodyczy, słodkich napojów, masła BO PRZECIEŻ SPOŻYWAMY TO REGULARNIE.

Innymi słowy argument z d--y. Porozmawiaj z specjalistami od uzależnień to się dowiesz czym jest uzależnienie, na pewno nie twoim głupim domysłem
  • Odpowiedz
@Wejszlo: a moze tata se lubi piwero wypic np w piatek a co do twojego nazywania regularnosci alkoholizmem to gadasz glupoty. Regularnosc spozycia substancji od ktorej jestesmy uzaleznieni wynika z uzaleznienia, a nie na odwrot.
  • Odpowiedz
@Jaracz_Joint eee, Ty tak ja serio czy żartujesz? Przecież większość ludzi jest uzależniona od cukru, kofeiny, teiny, czyli słodyczy, kawy, herbaty i słodkich napojów xD I właśnie wpływa na to głównie regularność. Jak komuś kto nie je cukru dasz posłodzoną herbatę to ją wypluje. Ale ktoś kto słodzi codziennie nie wypije innej. Jak wypijesz jedną kawę na miesiąc to nic Ci nie będzie, jak będziesz pił dwie dziennie, codziennie to po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nika_blue: Na dodatek sama stwierdzasz

Uzależnienie przychodzi z nienacka i nikt nie potrafi dokładnie powiedzieć w którym momencie się uzależnił.


A na podstawie jednego wpisu na portalu ze śmiesznymi obrazkami ty już STWIERDZASZ że ojciec jest alkoholikiem. Piękna logika.
  • Odpowiedz
@CzeXD myślę, że nie zawsze. Wiele ludzi nie zdaje sobie sprawy, że jedzą i piją uzależniające substancje i często najpierw jest regularność, a potem uzależnienie. Np. dziewczyna codziennie piję kawę, więc robi dwie i sobie razem pijecie przed pracą dla towarzystwa, aż tu po jakimś czasie się okazuje, że bez tej kawy się nie możesz obudzić. Albo dziecko jedzie na wakacje do babci i dostaje codziennie słodki kompocik do obiadku. Po
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jaracz_Joint: przecież ja nie stwierdzam nigdzie, że ojciec z mema jest alkoholikiem xD coś Ci się pomyrdało. Przecież pewnie to jest jakiś fejk z generatora.

Tylko temat zboczył na uzależnienia i wypisujecie farmazony, że ktoś kto pije codziennie kilka piwek na pewno nie zostanie alkoholikiem. Może nie zostanie, a może zostanie. Ale skala alkoholizmu w Polsce jest dosyć duża i myślę, że to właśnie wynika z takiego igoranckiego podejścia. Albo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jaracz_Joint: nie przyznaję, radzę czytać ze zrozumieniem. Każda dawka alkoholu wpływa negatywnie ma organizm, uszkadza trzustkę, wątrobę i układ nerwowy. Ale jeśli komuś to nie przeszkadza i pije od czasu do czasu to nie ma w tym nic złego.

Problem polega na tym, że w Polsce jest specyficzna pokomunistuczna tradycja picia alkoholu, gdzie jak się nienajebiesz to jesteś podał. Wiele rodzin wyciąga wódkę przy każdej okazji i picie kończy się
  • Odpowiedz