Wpis z mikrobloga

Dziwne że epidemia wybuchła w #chiny a nie w #indie . Jak sobie przypomnę obrazek pajeetów srających do Gangesu z którego jednocześnie srają i pobierają wodę do picia czy też również myją się pośród pływających zwłok które zostały tradycyjnie pochowane to mnie aż dziw bierze że państewko funkcjonuje. Oh wait, walenie się w obrębie jednej kasty xD
źródło: comment_DA64ADKJNG2gdONyjI0mCXucUGoZd1vf.jpg
  • 60
dodaj jeszcze ze chinczycy sa tak samo albo nawet bardziej brudni bo oprocz tego co napisales tez sraja na ulicach (sa filmy jak chinczycy sraja nawet do fontann czy poboczy po ktorych splywa deszczowka)


@tomislawniepelka: U mnie w pracy (w Polsce) jeden srał na podłogę w kabinie wyłożoną papierem, gość z IT. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ElManiure: Słyszałem gdzieś o programie w Indiach że w tej ich świętej rzece Gangesie gdzie srają i topią zwłoki jest bodajże zadziwiająca większa ilość jakiś utleniaczy czy coś (nie chce mi się gogglować teraz) przez co woda ta zdecydowanie łatwiej zabija bakterie i dlatego nie wybuchają tam masowo epidemie. Podobno naukowcy nie wytłumaczyli do końca dlaczego tak jest. Ale może to była dziennikarska ściema.