Wpis z mikrobloga

Dziwne że epidemia wybuchła w #chiny a nie w #indie . Jak sobie przypomnę obrazek pajeetów srających do Gangesu z którego jednocześnie srają i pobierają wodę do picia czy też również myją się pośród pływających zwłok które zostały tradycyjnie pochowane to mnie aż dziw bierze że państewko funkcjonuje. Oh wait, walenie się w obrębie jednej kasty xD
ElManiure - Dziwne że epidemia wybuchła w #chiny a nie w #indie . Jak sobie przypomnę...

źródło: comment_DA64ADKJNG2gdONyjI0mCXucUGoZd1vf.jpg

Pobierz
  • 60
@ElManiure: W Indiach obecnie realizowany jest największy w historii świata program budowy toalet. W założeniach każdy mieszkaniec na mieć dostęp do takiego przybytku, oczywiście mowa o co najmniej jednej toalecie na wsi, a nie w każdym domu.
Z roku na rok sytuacja ulega poprawie. Istnieje presja na załatwiających się w miejscach do tego nieprzeznaczonych. W ramach społecznej szykany osobnicy postępujący w ten sposób są nagrywani, a później video trafia do Internetu.
@bartton: te kursy pomogły mi w pracy xD od czasu do czasu mam telekonferencje z ludźmi z całego świata (no, za wyjątkiem ameryk). Osłuchanie się z akcentem pajeeta z udemy znacznie ułatwiło mi rozumienie hindusów. Rozumienie angielskiego z mocnym akcentem oraz broken english to cenna umiejętność ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Mam tylko słabość do pewnej francuzki. Jej angielski jest tak francuski, że mało brakuje żebym przeciekała