Wpis z mikrobloga

@Kopytko1: Wiem, ale i tak wymagało kreatywnej głowy, żeby wymyślić coś takiego i drugiej, żeby to dostało podpisiki prawne zarówno Kaufa, jak i Tesco (to, że się wynoszą, nie znaczy, że pozwolą robić ze swoim logo [a przypominam, to marka multinarodowa] co się żywnie komu podoba ;))
  • Odpowiedz
@xibit wiem ale znaki chronione prawem muszą mieć swoje wymiary podane kształty znaki charakterystyczne wystarczy że odcień koloru kształt liter jest inny
  • Odpowiedz
@xibit tak jak myślałem że odcienie liter oraz tych znaków pod są inne oraz litery są dość podobne na pierwszy rzut oka ale po dokladnym porównaniu konce liter w logo TEsco sa bardizej zaokroglone a tu mamy dosc spiczaste i prostsze linie
  • Odpowiedz
@Mariusz1505: Toć tesco jest tych od świętowania wiecznego brexitu. A czy Kaufland lepszy? Każda sieć kusi klienta czymś innym. Kaufland nie ma bistro, a Tesco bistro też przyciągało ludzi. W Gdańsku nie było ani jednego Kaufka, więc tu przyciągnie ciekawością. Swoją drogą dziwne że hipermarket reklamujący się w TV i wielu innych mediach nie miał ani jednego sklepu w jednym z większych miast Polski. Najbliższy w Gdyni.
  • Odpowiedz