Wpis z mikrobloga

@Dusiaklaudusia: gratulacje!
@nama: kiedyś popalałam, teraz też nie mogę znieść zapachu. Ostatnio się ze znajomym spotkałam, zajechałam po niego samochodem, a on do mnie, że tylko po fajki skoczy i sobie zapali. Ja na to, czy mógłby zapalić po tym jak już wysiądziemy, bo nie zniosę tego smrodu w samochodzie następne kilkanaście minut to spojrzał na mnie jak na dziwaka co najmniej. Po wyjściu z samochodu musiał spalić
  • Odpowiedz
@Dusiaklaudusia: kurde, palilem jak #!$%@? smok przez dobre kilka lat. gdzies od 19 do 24 roku zycia? nie mam pewnosci. najlepsze jest to, ze od kilku lat zwyczajnie nie pamietam ile juz nie pale. po kilku latach od rzucenia zwyczajnie zapomnialem. ale po dzis dzien jestem dumny, ze po ktorejs juz probie rzucenia, ograniczenia, czy innych cudow, zwyczajnie przestalem palic i juz. glownym czynnikiem motywacji byl ten ekonomiczny, ale bez
  • Odpowiedz
@Stefancveluszko: @funny_bunny: nie ma co zazdroscic. Zepnijcie dupy i po prostu rzuccie. Kazdy moze to zrobic, nie trzeba byc prezydentem. Ja tez juz nie pale 3 lata a rzucilem z dnia na dzien palac kilka paczek szlugow w tygodniu. Ewentualnie mozecie przeczytac ksiazke Allena Carra pt. "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie" Znajdziecie PDF na necie i przeczytacie to na luzie w jeden dzien. Jak to was nie
  • Odpowiedz
@Dusiaklaudusia: Polecam IQOS, różnica w zapachu (smrodzie xD) potężna. Sam jak teraz stanę obok kogoś kto pali to czuję jaki to potężny smród. To jest mega dziwne, wcześniej zapach dymu fajki był nawet przyjemny, taki wyjątkowy, teraz centralnie śmierdzą mi żulem. Na dodatek jak ktoś czasem poczęstuje to nie mogę tego palić, najgorszy jest posmak spalenizny, który zostaje na języku.
  • Odpowiedz