Wpis z mikrobloga

  • 244
Powoli się przyzwyczajamy to takiej rzeczywistości kiedy łamane jest prawo przez rządzących. A ja się dziwiłem kiedyś że ludzie w takiej Rosji czy Białorusi tolerują dyktaturę ale wychodzi na to że my też już tolerujemy. Skoro prezydent łamie konstytucję i ma w dupie decyzję sądu. A ludzie siedzą cicho no to o luuuuz #bekazpisu #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
@Megasuper: Od pokoleń formą protestu w Polsce jest emigracja. Zostali w przytłaczającej większości ci którzy serio sobie wybrali i podoba im się to co się dzieje. Reszta jest zmarginalizowana. Kraj wydrenowany także intelektualnie i to wcale nie tylko przez mordy masowe.

Ja z załamania, przez zobojętnienie przeszedłem aktualnie do autentycznego szoku - ile ludzie w PL jeszcze zniosą i jak to sobie sami usprawiedliwiają! :O
  • Odpowiedz
@jakacper Tylko w USA, było sporo świetnych opracowań jak PiS przegrał wśród głosujących spoza kraju ale w Europie - dowodzi to właśnie tej charakterystyce emigracji ostatnich lat.

@CXLV Dużo się nie mylisz niestety bo ilościowo to taki pato rodzaj polskiej emigracji dominuje i niszczy całemu narodowi wizerunek. Zobacz na bezdomnych w UK czy też Skandynawii (choć mniejsza skala) - 1 na 10 to lokalny heroinista, 9 na 10 to Polacy
  • Odpowiedz
@Saeglopur: sugerowanie, że obecna polityczna obojętność Polaków spowodowana jest drenażem mózgów jest niedorzeczne, gdyż jak sam przyznałeś, zdecydowaną większość stanowią osoby z drugiej strony rozkładu (iq, zarobków, wykształcenia).

Osobiście za winowajców obecnego stanu rzeczy, tej obojętności Polaków, uważam lewicę, polityków z KO, KOD i media ich wspierające. Zanim PiS zaczął faktycznie rządzić przekaz medialny był następujący: "rządzą faszyści, mordercy, zamach stanu, dyktatura, reżim". Co z tego, że później PiS zaczęło
  • Odpowiedz