Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krahonators:

1. Gość wsypal mi sol do kawy w korpo
2. Płacz na wykopie
3. Jaraj się dosypywaniem przeczyszczaczy
4. Realne rozwiązanie zbyj "nie jestem frajerem"
5. ????
6. Brak profitu

Wygląda na to że mylisz się dość srogo w punkcie 4 i trochę jednak jesteś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@krahonators: Zgłoś do HR, za takie "żarty" nie jeden cwaniak już się pożegnał z korpo. Najlepiej to jeszcze idź do lekarza powiedz że cię boli żołądek że kolega dosypal soli ty to wypiłeś a nie możesz soli bo nerki coś tam coś tam badania krwi a w ogóle to teraz się boisz o zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krahonators: #!$%@? go do HRu, zaznacz, że byłeś "sick" i nie byłeś w stanie dopełnić obowiązków bo zwróciłeś jedzenie w korporacyjnym kiblu. Z naciskiem właśnie na to, że byłeś w opłakanym stanie, nie mogłeś pracować i przede wszystkim jakie to jest "health hazard" grzebanie przy cudzym jedzeniu.

Tzn. jak chcesz naprawdę go zgnoić bez względu na konsekwencje i opinię o Tobie.
Nie no bez przesady ludzie XD szukam zemsty i choć za facetem nie przepadam, zenuje mnie i denerwuje to jednak nie chce by ponosil przez to jakies powazne konsekwencje. Chcialbym po prostu aby kulturalnie, elegancko, na spokojnie zwymiotowal pod siebie przy kilku osobach. To by mnie satysfakcjonowalo.