Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam dosyć poważne pytanie. Tu chodzi o przetrwanie w Polsce. ;) Finansowo aktualnie nie jest u mnie kolorowo, no chcę tym się zająć (ale na razie trzeba przecież jakoś przeżyć co nie) i mam pytanie w jaki sposób można się odżywiać, żeby było dość tanio i zdrowo? Nie mam żadnych pomysłów - pierwsze, co przychodzi do głowy to w sumie ryż i co dalej hmm? Znacie jakąś stronę internetową na której się dzielą wszelakimi pomysłami? Poradzicie osobie, co ma pustkę w portfelu? By przeżyć te 2-3 miesiące aż ogarnę się trochę finansowo?

#smutek #smutnazaba #przemyslenia #polska #zycie #pytanie #pytaniedoeksperta #jedzenie #zarcie #jedzzwykopem #pieniadze #zycieismierc #przegryw #pomyslnaobiad #pomysl #corobicjakzyc
  • 13
@deniszer: Polecam drugą pracę na 1-2 miesiące. Skoro wiesz, że nie jest kolorowo to po co czekasz? Znajdujesz drugą robotę na krótki okres, rypiesz jak muł. Tak, jak jakiś murzyn. Ale przynajmniej psychicznie po 2 miesiącach masz dodatnie konto, bez żadnych chwilówek i wtedy rezygnujesz z dodatkowej roboty.
@NickciN: Wiesz co chętnie bym tak zrobił, to pomysł dobry, by się trochę wybić z dołka, lecz niestety w tym momencie nie jestem w stanie się podjąć pracy z moim obecnym stanem zdrowia. Muszę przejść leczenie, co mi dokładnie jest, więc praca na etacie na razie u mnie nie wchodzi w grę, a szczególnie podwójnie. Problem z układem pokarmowym (konkretnie z jelitami) jest bolesny i jakość życia jest znacznie obniżona na
@deniszer: Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

A więc przechodząc do jadłospisu za