Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
Moi przegro bracia!
Czy Ci z Was którzy mówią o sobie kissless virgin (niecałujący się prawiczek), to macie na myśli jedynie pocałunek z języczkiem albo przynajmniej taki w usta, typowo seksualny?
Czy jest na tagu ktoś kto również nigdy nie pocałował kobiety nawet w policzek? Babcia, mama, siostra, ciocia i kuzynka się nie liczą.
Chodzi mi stricte o niespokrewnioną rówieśniczkę, albo w wieku +/- 7 lat.
Ja taki stricte seksualny pocałunek odbyłem z 4 dziewczynami, a policzkowy z ogromną ilością.
Czy są tutaj tacy turbo-dziewicy którzy są tak niebiańsko nieskażeni jakąkolwiek interakcją z kobietami?
#przegryw #tfwnogf #incel #blackpillraw #stulejacontent #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow ##!$%@? #wychodzimyzprzegrywu
B.....W - Moi przegro bracia! 
Czy Ci z Was którzy mówią o sobie kissless virgin (nie...

źródło: comment_my1G7wnW8RffYw0Igv3NGdIJK91uijcO.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Rumix24: @Przegrywiusz @Krazownik @NDSS O Panowie... To widze, że przy Was jestem niczym Rocco Siffredi... Myślałem, że moje kontakty z kobietami są na najbardziej niskim z możliwych poziomów... Współczuję Wam szczerze. Nie myślałem, że serio takich osób jest sporo na tagu.
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: mało tego i wcale nie żartuję, nigdy w życiu z żadną nie pisałem nigdzie, czy to na Facebooku czy SMS, nic zero, nigdy z żadną nie rozmawiałem również i w rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Blackpill_RAW: Wiesz, ja obiektywnie nie wyglądam aż tak źle. Jestem po prostu dla wszystkich różowych które mi się podobają niewidzialny lub w najlepszym razie traktowany jak kolega. Po za tym dochodzi absolutny introwertyczny brak dynamiczności i pewności siebie spowodowanej młodością złożona z normickich prześladowań i kpin różowych. W rezultacie na widok podobającej mi się różowej reaguje jak jeż na zagrożenie i nie jestem w stanie ciągnąć sprawy dalej. Stary, nawet
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@scotieb: Nie byłem nawet na 1 randce nigdy. 3 z nich to tancerki w gogo. Wiem, część z Was w to nie uwierzy, ale czasami striptizerki pozwolą się przelizać (głównie te z dłuższym stażem, bo przyzwyczajone do tego, że klienci mocno napaleni na nie i się dobierają do nich zawsze)a jedna to lata temu po pijaku na imprezie.
Ogólnie miałem sporo okazji i to na tinderze i być może w
  • Odpowiedz