Wpis z mikrobloga

Dziewczyna napisala do mnie ze poznala jakiegos ciekawego chlopaka na imprezie, opisala go powiedziala troche o nim. Na 90% jest to proba wzbudzenia we mnie zazdrosci bo nie pisalem do niej przez jakis czas i pomyslala ze sie na nią obraziłem. Po tym jak napisala o tym chlopaku to Ja odpowiedziałem „Sorki skarbie ale musze kończyć” Dobrze zrobilem odpisując tak ? Czy lepiej byłoby zostawic tą jej wypowiedz o chlopaku bez komentarza? #zwiazki #redpill #rozowepaski
  • 115
  • Odpowiedz
@soshiu ja #!$%@?, czytajac ten wpis łapałem sie za głowe co ty odwalasz, powinieneś ją przeprosić za swoje desperackie #!$%@? zachowanie, zamiast poheheszkować o tym typie to od razu wylewasz swoją zazdrość na laske której praktycznie nie znasz i chciałbyś z nią być po 3h widzenia sie w realu XD nie wiem jakiego gówna sie naczytałeś ale to tak nie działa, ona prędzej czy później zobaczy że jesteś jakimś needy creepem i
  • Odpowiedz
@soshiu dobra temat do uratowania.
Napisz szybko, że ją Kochasz!
Laski to uwielbiają, będzie czuć się bezpiecznie i w końcu przełamiesz ten twardy i niepewny grunt jaki sobie budujecie.
Na początku odleci bo nie będzie wiedziała o co chodzi i czy to nie żart a Ty dalej podtrzymuj, że się w niej zakochałeś i nie widzisz świata po za nią.
Zadziała, musi.
  • Odpowiedz
@soshiu: nie pisze się takich rzeczy kobiecie, szczególnie na tym etapie znajomości. Chodzi mi o te teksty o potencjalnym chłopaku etc. To zabija atrakcyjność / tajemniczość / ekscytację. Już widać, że jesteś 100 razy bardziej wkręcony od niej. Naczytałeś się rad PUA i jak tylko wspomniała o osobniku płci męskiej, to ją #!$%@?łeś, bo nie jesteś tamponem. No nie tędy droga niestety.

Emocje to NAJGORSZY doradca - w każdej dziedzinie życia.
  • Odpowiedz
@soshiu:
Ty masz jakiś spory problem emocjonalny, niskie poczucie własnej wartości i chyba spore kompleksy skoro tak emocjonalnie reagujesz jak ta dziewczyna po prostu wspomniała, że gdzieś tam poznała ciekawego chłopaka.

Bardzo dziwnym też jest, że od razu zarzuciłeś jej wyjątkowo bardzo złe intencje w stosunku do Ciebie, że ona traktuje cie jak "#!$%@? tampon emocjonalny", ciekawym też jest to, ze od razu założyłeś, że ona chce wzbudzić w Tobie zazdrość
  • Odpowiedz
@soshiu: dam Ci tylko 2 rady:

1) zasada 2-3: na każde jej 3 wiadomości Tobie wolno tylko 2. To jest manipulacja, ale jak jesteś cepem, który ma czas czytać wiadomości o jakiś wróżbitach to musisz sztucznie ograniczyć czas na pisanie do niej bzdur (normalny chłopak ma po prostu ciekawsze rzeczy do roboty niż pisanie bzdur)

2) i znacznie ważniejsze: jak nei wiesz co powiedzieć to lepiej stul pysk. Nie, nie, nie.
  • Odpowiedz
@JimNH777: @soshiu
Czy przypadkiem nie jest tak, ze masz mało bliskich znajomych dziewczyn? Wydaje mi sie, ze problem leży w tym, ze dziewczyna ma po prostu oprocz ciebie jakas alternatywę, a ty takiej nie masz. Gdybyście teraz urwali kontakt to ona od razu wystartowałaby do innego, a ty miałbyś z tym problem. Przynajmniej tak mi sie wydaje, bo kiedys tez borykałem sie z problemem zazdrości, ale na szczęście udało mi sie
  • Odpowiedz