Wpis z mikrobloga

Dziewczyna napisala do mnie ze poznala jakiegos ciekawego chlopaka na imprezie, opisala go powiedziala troche o nim. Na 90% jest to proba wzbudzenia we mnie zazdrosci bo nie pisalem do niej przez jakis czas i pomyslala ze sie na nią obraziłem. Po tym jak napisala o tym chlopaku to Ja odpowiedziałem „Sorki skarbie ale musze kończyć” Dobrze zrobilem odpisując tak ? Czy lepiej byłoby zostawic tą jej wypowiedz o chlopaku bez komentarza? #zwiazki #redpill #rozowepaski
  • 115
  • Odpowiedz
  • 0
@soshiu: Jesli prosisz o radę na wykopie w sprawie swoich relacji to musisz być na prawdę #!$%@?.

Załóżmy, że uda Ci się i będziesz z nią w zkiazku. Wtedy też będziesz codziennie pytał na wykopie jak Twoje relacje mają wyglądać i co masz odpisać? Ty z nią chcesz być czy wykopki, że to one decydują o dalszych wiadomościach?
  • Odpowiedz
@ierospap @ChadimusPrzegrywus no wlasnie i ja nawet nie czaje tej calej fali hejtu na mnie w komach jakbym napisal cos tak nieprzyzwoitego a ja po prostu napisalem jej w pewien sposob ze jestem zazdrosny. No ale asperger utrudnia mi relacje między ludzkie i zwiazki tez mi sie ciezko zawiera. W zasadzie to nigdy w zadnym nie bylem
  • Odpowiedz