Wpis z mikrobloga

Dziewczyna napisala do mnie ze poznala jakiegos ciekawego chlopaka na imprezie, opisala go powiedziala troche o nim. Na 90% jest to proba wzbudzenia we mnie zazdrosci bo nie pisalem do niej przez jakis czas i pomyslala ze sie na nią obraziłem. Po tym jak napisala o tym chlopaku to Ja odpowiedziałem „Sorki skarbie ale musze kończyć” Dobrze zrobilem odpisując tak ? Czy lepiej byłoby zostawic tą jej wypowiedz o chlopaku bez komentarza? #zwiazki #redpill #rozowepaski
  • 115
ale od zwierzania to ona powinna miec chyba kolegow a nie potencjalnych chlopakow


@soshiu: Niekoniecznie. Jeżeli ma jakiś osobisty problem albo chce pogadać, to wolałbyś, żeby poszła do kolegi? To trochę dziwne rozumowanie... Dlaczego ma się zwierzać tylko znajomym? Jakbyś się dowiedział, że zwierza się twojemu kumplowi będąc twoją dziewczyną, nie byłbyś zły/zazdrosny?
widzielismy sie raz w realu i chce ja zaprosic na druga randke za jakis czas


@soshiu: Ciesze się, ale nie bądź taki "agresywny" wobec niej. Wyszło na to, że ją pocisnąłeś za nic ¯\_(ツ)_/¯

Mimo tego, że napisałeś do niej "gówno mnie to obchodzi" gdy chcesz z nią być, a ona nie poczuła się urażona, to musi być sympatyczna. Inna dziewczyna obraziłaby się i wzięłaby cie za zwyrola ( ͡°
@soshiu: Wiesz, chociaż ile ten gościu ma lat? Może miał 50, wtedy to był płakał xD

Nie wiem, jak ci to napisać sosik... Za bardzo się wczuwasz, dlatego napisałem, że najlepiej będzie, jak się spotkacie ponownie i poznacie się lepiej. Twoim słabym punktem są emocje, bo ona spotkała jakiegoś gościa, a ty już tryb sosik aktywowałeś, jakby miałaby mu do łóżka skoczyć. Zazdrość to największe gówno, jakie może #!$%@?ć związek, wiem
@Mr_Squno no wiem ale ja tak traktuje dziewczyny z mniejszym dystansem bo boje sie ze wyladuje we friendzone. Konczy sie na tym ze na pierwszym spotkaniu (akurat nie z ta ale z inna laska) klepie ja po dupie i wychodze na creepa xD Naprawde ciezko znalezc ten zloty srodek
@soshiu: Sosik, po jakim czasie chciałbyś być z nią w związku? miesiąc, pół roku, rok?

Z tego, co widzę, to ty już byś chciał, ty zwyrolu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Najlepszy związek to taki, gdzie obie strony się dobrze znają i rozumieją, bez pośpiechu. Jeżeli nie będzie chętna na związek, to będzie widoczne.
@Mr_Squno no wlasnie nie wiem totalnie nie ogarniam w zwiazki i szczerze wolalbym bardziej takà niezobowiazujaca relacje cos w stylu fwb xd ale ona wczesniej pisala (pol zartem pol serio) ze seks tylko po slubie xdd to oczywista wymowka ze sie jej cos we mnie nie podoba
no wiem ale ja tak traktuje dziewczyny z mniejszym dystansem bo boje sie ze wyladuje we friendzone.


@soshiu: Co się boisz? Musisz pokazać dziewczynie, że jesteś jej wart. Nie możesz robić coś na siłe, bo boisz się, że wylądujesz w "friendzone". To, co piszesz, wygląda jak walka, ale z samym sobą. Z jednej strony chcesz z nią być, ale nie chcesz wylądować w "friendzone", nie wylądujesz, jeśli ona zobaczy, że ci