Wpis z mikrobloga

@advert: czasem te ulotki to już forma sztuki xD Pracuje w drukarni i agenci drukują to w dziesiątkach/setkach tysięcy, na wszystkich ulotkach oczywiście ładne hasła, że OSOBA PRYWATNA NIE ŻADEN AGENT, KASIA I TOMEK ŚWIEŻO PO ŚLUBIE SZUKAJĄ MIESZKANKA, BEZPOŚREDNIO ZA GOTÓWKĘ XD jestem ciekaw ile osób sie łapie na coś takiego xD
  • Odpowiedz
@podle_insynuacje: agenci udają osoby prywatne, kupują mieszkania w Warszawie za gotówkę za bardzo niskie kwoty, remontują lub nie i sprzedają o wiele drożej. Starsi ludzie wolą sprzedać mieszkanie "młodemu małżeństwu" niż agentom
  • Odpowiedz
@paruweczka: @podle_insynuacje: trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie kto jest targetem takich reklam, a są to najczęściej stare, niesamodzielne osoby.
Ulotki są tworzone przez wyrachowanych agentów nieruchomości, którzy omamiają taką osobę (zazwyczaj przychodzą jako świeżo upieczone małżeństwo, czasem z dzieckiem), kupują lokal po zaniżonej cenie i od razu wystawiają go na sprzedaż po cenie rynkowej.
  • Odpowiedz
Ale tak właściwie to po co ci agenci tak kombinują?


@podle_insynuacje: Czasem faktycznie skupują mieszkania w okazyjnych cenach i potem odsprzedają z zyskiem ale tak naprawdę to robią sobie bazę mieszkań na sprzedaż i podrzucają oferty swoim klientom.
  • Odpowiedz
  • 27
@advert no i szkoda bo ja właśnie tak może chcialabym uczciwie znaleźć mieszkanie w okolicy ktora mi pasuje bez szarpania się z #!$%@? z agencji a przez nich mam zamkniętą drogę :/
  • Odpowiedz