Wpis z mikrobloga

@Karbon315: Ja bym znowu do tego nie mieszał betonu.

Raczej to że jak Dolnośląski miał znowu być ostatnim rajdem w sezonie, to organizator się wycofał.
Bo zawodnicy liczą każdy grosz i przed ostatnim rajdem w sezonie w wielu klasach (w 2019 również w generalce) było wiadomo kto wygrał, to zawodnicy nie wystartowali i frekwencja była słaba.
Do tego wielu zawodników którzy mają budżet spięty na styk, jak w ciągu całego sezonu
Ja bym znowu do tego nie mieszał betonu.


@hellfirehe: A ja bym jednak mieszał. Dodanie kolejnej zagranicznej rundy to na pewno nie rozwiązanie problemu jakim jest brak załóg na ostatniej rundzie. ¯\(ツ)_/¯ I ciągle tylko o to mi chodzi, a nie o brak Dolnośląskiego.

Co masz niby do Koszyc? Byłeś kiedyś?


@Hubertosik: Nie i nie planuję. Już lepiej w tym samym terminie jechać na Rajd Niemiec. A mam to,
@Karbon315: dla Twojej informacji, Koszyce były w RSMP w latach 2010-2012, rajd jest bardzo fajny, dużo luźniejsza amotsfera niż w Polsce, do tego wcale nie jest daleko od naszych granic. Do tego jest szansa na dobrą obsadę, bo będą też zawodnicy ze słowackiego czempionatu. Biadolisz, a nie bardzo wiesz o czym mówisz.
@Karbon315: PZM ssie od wielu lat, ale RSMP nie da się odtworzyć ot tak, od razu. Trzeba by, żeby zawodnicy wzięli się do kupy i też coś zrobili, w większości potrafią tylko narzekać, na tym się kończy. Narzekają wiecznie na te same odcinki? Pojawił się Arłamów z nowymi trasami, bo było 20-30 załóg, na oklepanym Swidnickim lista oczywiście pokaźna.
Koszyce były w RSMP w latach 2010-2012


A Monte Carlo nie było kiedyś w WRC. I co z tego? To nic nie znaczy.

Do tego jest szansa na dobrą obsadę, bo będą też zawodnicy ze słowackiego czempionatu.


Słowaccy zawodnicy lekarstwem na brak polskich załóg. ¯\_(ツ)_/¯

Biadolisz, a nie bardzo wiesz o czym mówisz.


Proszę, uświadom mnie co tak dobrego jest w dawaniu kolejnej zagranicznej rundy jako ostatniej w zamian za rajd który
A ja bym jednak mieszał. Dodanie kolejnej zagranicznej rundy to na pewno nie rozwiązanie problemu jakim jest brak załóg na ostatniej rundzie. ¯_(ツ)_/¯ I ciągle tylko o to mi chodzi, a nie o brak Dolnośląskiego.


@Karbon315: Kto to wie... połączenie ich rajdu z kiepską frekwencją z naszą ostatnią rundą na którą pojadą ci którzy "muszą" (tzn. jeszcze walczą) pewnie pozwala im doskładać wspólnymi siłami do 50 załóg i po prostu jakoś