Wpis z mikrobloga

#dieta #zdrowie
Od ponad tygodnie zmieniłam diete, staram sie jesc regularniej, wiecej warzyw, troche owocow, wiecej kasz i mniej smazonego na glebokim tluszczu + wykluczenie mocno przetworzonej zywnosci, praktycznie wykluczenie bialego cukru.
Od tego czasu zaczelam czuc mocniej zapachy. Herbata bez cytryny odrzuca, a jak zostane dluzej w biurze czuje jak pani sprzataczka myje kuchnie, ktora jest 3 pomiesczenia dalej, czuje tak zapach detergentow, ze az mi nie dobrze :/ to samo ostatnio u mnie w kuchni, czulam cos troche jakby stechlego, zaczelam chodzic po calym mieszkaniu i tak pchnie z syfonu (chlopak nic nie czul).
Czy dlugo jeszcze bede tak miec? Mial ktos tak?
  • 12
@JustLusca331: ogólnie to mam tak od zawsze, że jestem wrażliwa na konsystencję i zapachy, a wszystko wącham zanim zacznę jeść ¯\_(ツ)_/¯ pierwsze słyszę, żeby przy zmianie sposobu żywienia występowały takie reakcje ()
@Daleki_Jones: nie wkrecam, bo rzeczy ktore mnie odrzucaja mniej smakuja / zaburzenie smakow I zapachow pohawilo sie po kilku dniach.
Jak przeprowadzilam sie do mista mialam tak samo gdy wychodzilam na zewnatrz na bardziej ruchliwe ulice - bylo mi nie dobrze od zmiany jakosci powietrza xD