Wpis z mikrobloga

#programowanie #informatyka #webdesign
Pytanko, szukam firmy która mi stworzy stronę internetowa firmy. Możecie kogoś polecić?
Strona nie ma mieć żadnych możliwości koszyków, sprzedaży, logowania itp
Strona internetowa która mi się podoba to
Facc.com
Ile wogole coś takiego może kosztować?
  • 8
  • Odpowiedz
@Timons: Z wszelkimi blogami, three ( nie wiem za co to tam odpowiada i nie chce mi się szukać, wiec zakładam, że jakieś animacji albo modele 3d itd. ).itp koło 15-20k przy WP, dedykowany CMS dla tej strony to dodatkowe około 10-15k.

Ale na pewno znajdziesz jakąś firmę co ci za 2,5k zrobi na szablonie + elementor, jeśli nie jest dla ciebie ważna optymalizacja i szybkość i solidność wykonania.
  • Odpowiedz
Ważne żeby działała, nie muszę zyskać tej jednej sekundy aż tyle mi to nie da, ale chciałbym żeby to ładnie wyglądało.
A jakieś firmy mógłbyś może polecić zarówno te za 15k jak i za 3k?
  • Odpowiedz
@Timons: 15k to szacunek oczywiście, może ci to zrobią taniej wszystko zależy od twoich wymagań. Co do polecenia firm co robią poważne strony, to tak, mogę ci coś polecić znam 3 znam trzy firmy do których czasami outsourcing robimy, spoko pracują i nie robią dziadostwa na elementorze, strony ładnie optymalizują i często strony w top 10 wskakują bez wielkich nakładów na pozycjonowanie. Firm robiących po 2-3 takie strony znajdziesz mnóstwo,
  • Odpowiedz
@Nicescroll: To jakbyś mógł podeslij te firmy na pw w wolnej chwili, a tych za 2-3k sam poszukam. A mógłbym jeszcze spytać gdzie znajdę jakieś gotowe szablony stron żeby zobaczyć co jest jeszcze ładne i zobaczyć co bym chciał?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Timons: na themforest masz szablony, tylko pamiętaj gotowy szablon to tanie, nie dobre rozwiązanie. Szukaj w szablonach Wordpress i HTML bo te również nie problem na Wordpress zastosować. Odblokuj pv napisze cię nazwy tych firm
  • Odpowiedz