Wpis z mikrobloga

5 maja 2019 straciłem prawo jazdy za jazdę na kacu (Myślałem, że jestem już trzeźwy), pierwsze badanie 0,21 mg/l drugie 0,20 mg/l
Sklasyfikowane jako wykroczenie, prawo jazdy zabrali na 2 lata, 19 grudnia 2019 miałem sprawę po odwołaniu trafiłem na przychylną panią sędzie, odziwo nie była typową p0lką, zgodziła się na zmniejszenie zakazu do roku czasu (Nie muszę zdawać od nowa) biorąc na poczet już czas który minął od zatrzymania.

Za trochę ponad 3 miesiące odzyskam prawko, macie szczęście p0lki, trochę ta Pani sędzia ociepliła wasz wizerunek jako człowieka.

#p0lka #przegryw #rozowepaski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzysiek-paleta: Kompletnie nie popieram twojego zachowanie a tłumaczenie, że myślałem iż jestem już trzeźwy to żaden argument. Ciesz się, że nie wywinąłeś jakiegoś numeru bo podejrzewam, że konsekwencje byłyby dużo większe
  • Odpowiedz
@POKEMON1: Masz rację, zdaje sobie z tego sprawę i wiem, że już nigdy nie wsiądę do auta nie mając pewności, że jestem trzeźwy, zamówiłem sobie już nawet alkomat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdać prawo jazdy po ówczesnym zabraniu go za a-----l też nie należy do najłatwiejszych, w dodatku stres przed egzaminem itd, gra nie warta świeczki
  • Odpowiedz
@POKEMON1: Masz rację, zdaje sobie z tego sprawę i wiem, że już nigdy nie wsiądę do auta nie mając pewności, że jestem trzeźwy, zamówiłem sobie już nawet alkomat ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Mądry Polak po szkodzie, czemu nie mogłeś tak zawsze podchodzić?
  • Odpowiedz