Wpis z mikrobloga

Nowy hit, 365 dni. Sądzę, że fabuła jest znana. Wyobraźcie sobie teraz, że dokładnie ta sama historia zostaje wydana jako książka dla mężczyzn z pierwszoosobową narracją Massimo, który opowiada, jak bardzo porządna Laury (czy jak tam się ona nazywa), że chce ją wyruchać, a potem ją gwałci, więzi i rucha. I opisuje, jak bardzo go podnieca fakt, że ona jest jego niewolnicą seksualną. Co ważne, byłaby to TA SAMA historia, która rzeczywiście została opowiedziana w tej #!$%@? książce.

Jaka byłaby reakcja opinii publicznej? HURR DURR SKANDAL SEKSIZM NAWOŁYWANIE DO PRZEMOCY SEKSUALNEJ!!!111 Afera i burza w mediach. Tak by było.

To chyba jasno pokazuje, jak kultura została zdominowana przez kobiety. Jak bardzo mężczyźni (a przynajmniej ci z dołu hierarchii) zostali zepchnięci na bok. Co prawda w tradycyjnej kulturze europejskiej kobiety również miały masę przywilejów, ale też sporo obowiązków (słynna opieka nad domem itp.). Obecnie zachowały przywileje, a obowiązków już nie mają. Efekt? Ruchanie się z chadami i zniszczenie rynku matrymonianego.

#seks #logikarozowychpaskow #przegryw #kino
  • 20
@Reflexiej123: to co piszesz lub scenariusz typu przeciętny p0lak zak0lak z brzuszkiem piwny wyjeżdża do włoch gdzie zostaje porwany przez piękną Laurę, która go więzi i mówi, że masz mnie mocno ruchać. W treści książki opis tych zabaw pisany z perspektywy tego faceta... Ale by się działo ( ͡° ͜ʖ ͡°) HURDUR WYSRYWY INCELI PROMOWANIE NIEWIERNOŚCI LECZCIE SIĘ WY CHORE ZBOCZONE #!$%@? ( ͡° ͜ʖ
@Eugeniusz_Zua: Często tu słyszę że jakby do Polski przybywało więcej pięknych kobiet z zagranicy niż mężczyzn to polskie kobiety następnego dnia zażądały by wprowadzenia ustaw rasowych. One szczerze nienawidzą jakiejkolwiek konkurencji. Czyżby to dlatego że podświadomie znają swoją rzeczywistą wartość?
@Krazownik: na pewno zacząłby się szejming z gatunku hurdur przegrywy one tylko chcą waszych paszportów, hue hue jesteście tak słabi, że możecie sobie pozowlić tylko na kobietę, która przypłynęła do kraju na pontonie czy coś w tym stylu
A, wtedy to są nowoczesne i otwarte na inne kultury i doznania wyzwolone kobiety XD.


@TestoDepot: To plus jeśli konkurencją jest dla ciebie człowiek, który urodził się w chatce z gówna i zawodowo zajmuje się rozwożeniem jedzenia to sorry, ale to tylko świadczy o tobie XD Jeszce coś co przeczytałem na wykopie - hurdur miał silną psychikę, wyrwał się z chatki z gówna ryzykował życie goniąc za marzeniami lepszego życia, a
@Eugeniusz_Zua, @TestoDepot: To się fachowo nazywa podwójne standardy: nam nowoczesnym oświeconym europejkom wolno bo to wyzwolenie i tym podobne bzdury, a wam śmierdzącym zakolakom już nie bo to wykorzystywanie kobiet i cynizm. Po prostu kobiety w przeciwieństwie do mężczyzn nie stawiają na konkurencje na rynku matrymonialnym by przebić się z lepszą ofertą tylko na eliminacje potencjalnych zagrożeń poprzez niezbyt uczciwe metody żeby za żadne skarby nie poprawić samej siebie i
Gdyby moja polonistka, dowiedziała się, że po latach zostałem wytypowany przez społeczność do napisania książki jako najbardziej kompetentna osoba i, że w ogóle jestem "pisarzem" to by umarła na zawał.


@Blackpill_RAW: Moze po wydaniu ksiazki wyslij jej 1 egzemplarz w prezencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)