Wpis z mikrobloga

Ostatnio wracam do gier w które nie grałem a mają bardzo wysokie oceny, jedną z takich gier jest Thief: Deadly Shadows - Gra 9/10.

Ludzie tak wychwalają tą grę to myślałem że będzie trochę dobrej zabawy a tutaj:
-odradzający się wrogowie.
-miasta i lokacje tak zaprojektowane byś ni #!$%@? nie wiedział gdzie masz iść i gdzie jesteś
-bugi, postać gubi animacje i tak jakby się przesuwała zamiast chodzić xD

No i głupie zachowanie NPC, cywile zamiast uciekać to gonią mnie tak samo jak strażnicy. Uciekam a po czasie jak obracam kamerę widzę że ściga mnie cywil a nie strażnik...a strażnicy są często tak rozstawieni że walka z nimi jest nieunikniona ale lepiej jest odwrócić ich uwagę i przebiec, tyle że ja wolałbym sobie wymordować wszystkich i mieć z nimi spokój no ale nie mogę :/

Na plus klimat i grafika jest całkiem znośna, ale to chyba tyle :P

Takie uczciwe 3/10 bym tej grze dał

#gry #staregry #thief #recenzja
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Ostatnio wracam do gier w które nie grałem a mają bardzo wysokie ocen...
źródło: comment_6I0pzERjrouPKBfWh2JxfpBfhwIlJjIg.jpg
  • 14
@PLPL: Co mi po fabule jak muszę się męczyć z bugami i strażnikami których nie mogę ominąć :P

W mieście właśnie jestem, niby tutaj są sklepy itp. ale co z tego jak ciągle muszę się chować i nie mogę nic na spokojnie obczaić, może że jak nie zacznę na początku tych strażników zabijać w mieście to też będą neutralni?