Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
Mireczki i Mirabelki, czy macie do polecenia jakieś ciekawe kanały na YT, z fajnym contentem warte zasubskrybowania? Wydaje mi się, że od dłuższego czasu nie mogę trafić na nic ciekawego. Wszystkie sugestie i pomysły mile widziane. Na tę chwilę sybskrybuję:

7 metrów pod ziemią
arhn.eu
Doug DeMuro
Fangotten
Historia bez cenzury
Just one more watch
Kuba Klawiter
Na Gałęzi
Nauka. To lubię
TvFilmy
TVGRYpl
Złomnik
Irytujący historyk
Polimaty
Steve1989MREInfo
Tik Talk
Uwaga! Naukowy bełkot

Czy możecie polecić coś ciekawego?
JohnnyGavlacci - Mireczki i Mirabelki, czy macie do polecenia jakieś ciekawe kanały n...

źródło: comment_CVdXWV85XxgLkuF61SuUrxZTUm9jRc6j.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@JohnnyGavlacci:
Dużo fajnych kanałów możesz odkryć wchodząc na stronę kanału i klikając "channels" - są często dodatkowe kanały gdzie twórca wrzuca mniej poważne rzeczy arhn2eu po godzinach czy TvGry+) ale i powiązane gdiz erobili coś razem. Mogę się trochę pomylić w opisach, bo nie sposób tego ogarnąć wszystkiego i jest jeszcze całe mnóstwo na pograniczu (np. polityka, historia, geopolityka albo o urbanizacji, to jest fascynujący temat). No i napisałeś filmy, a o serialach będzie jeszcze więcje ;) No i jeszcze wziąłem to co ukazalo się w ost. tygodniu/miesiącu. Są kanały co są świetne ale publikują rzadko :/ Jak chce ktoś kanały na inne tematy to pewnie jeszcze bym coś miał.

filmy
Kanały obecnie mają nawet ludzie, których możesz znać z telewizji: Artur Kinomaniak Pietras, Tomasz Raczek.
Większość kanałów zasubskrybowałem jak bylo jechanie po grze o tron, ale nie tylko. Polecam Sfilmowani i jakbyniepaczec (ten jest o serialach tylko). naEkranie.pl, Ponarzekajmy o Filmach, Skazany na Film. Anglojęzyczne: Cinemassacre, JackieKCooper, Karsten Runquist, Wisecrack (ten robi świetne analizy), Be Kind Rewind (analizy), MovieZ4U (listy ciekawych z danego gatunku), Cinematica. Nerdrotic i Geeks&Gamers to bardizej o kulturze i serialach, geekowska kultura (ale plucie na nowe Gwiezdne Wojny jak najbardizej). Critical Drinker - uwielbiam jego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blitzer: dziękuję bardzo! @JimNH777: wow, imponująca lista! Co do retrogamingu to jak najbardziej! Kiedyś mocno śledziłem Angry Video Game Nerda ale to raczej te wczesne odcinki i kinamanię. Jak masz jakieś ciekawe kanały to będę wdzięczny
  • Odpowiedz
@JohnnyGavlacci: proszę

RetroGaming:
RetroManCave, ModernVintageGamer (sprzęt), It's a Pixel Thing - historia komputerów?, old style gaming, msMadLemon (sprzęt, amiga), Dan Wood (sprzęt, amiga), LGR - to jest chyba największy i najsłynniejszy kanał o starociach na YT, MetalJesusRocks (głównie konsole), MGR Amiga Fan Club - największy Polski chyba (nie tylko Amiga), panowie nie lubią się z drugim: Axelio (tak to ten co uderzył Miecugowa na woodstocku), oneretrotip, Nostalgia Nerd, Modern Vintage
  • Odpowiedz