Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 62
Kotka musiała nosić kaftan orzez 2,5 tygodnia (rozlizała sobię ranę pooperacyjną). Zdjęłam jej go w końcu dzisiaj o północy. Od 4 biega non stop xD
Ma przerwę tylko na odpoczynek, którym jest gryzienie kartonu xD

#koty #gownowpis
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Shnymph: ojej :c ale uwazaj. U nas wystarczyla jedna noc, gdzie zdjęła sobie kaftan i tak rozlizała, ze głowa mała ┐(´(エ)`)┌
  • Odpowiedz
@Akayari: ja sterylizowałam 4 kocice na raz i wszystkie obyły się bez kaftanu, tylko tyle, że pani wet kazała obserwować czy zbyt nadmiernie się nie interesują raną ale poza normalnym myciem miały na to wylane. Jak je wypuściłam z kojca po 2 tygodniach to biegały jak szalone przez godzinę, wszystkie drzewa zdobyte. Generalnie mówiła żeby ich nie opychać żarciem bo wtedy właśnie rozpychają się brzuchy, szwy swędzą, rana boli i
  • Odpowiedz
@Akayari: uu paskudnie. Moje miały usuwane kompletnie wszystko dwie były już w ciąży, a dwie jeszcze nie. Ale wet i tak usunęła im całość żeby już był spokój ze zdrowiem w przyszłości
  • Odpowiedz
@Akayari masz byla niedawno sterylizowana I tez zalozyli jej satellite, ale biedna nawet zjesc w tym dobrze nie mogla, wiec zrobiliśmy jej kubraczek z rekawa starego polara roboczego.
Uciety rekaw idealne pasowal na jej objetosc, sciagacz przy rekawie zrobi kolnietzyk a na koncu zrobilem paski do zwiazania.
W kilka chwul sie przyzwyczaila do tego stopnia, ze po zdjeciu bez problemu dala sobie zalozyc uprzaz na smycz
  • Odpowiedz