Wpis z mikrobloga

@Harmideron: Chyba mózg Ci się grzeje ( ͡° ͜ʖ ͡°). @mireczki oczywiście, że RN8 PRO. Mam i polecam. Lepszy, jaśniejszy ekran, więcej ramu, zdecydowanie szybszy proc, węższe ramki przez co wygląda bez porównania lepiej niż 8T. Poza tym 8T to lekki mułek a 8 PRO zapiernicza jak szalony. Pooglądaj też recenzje, tu nie ma się nad czym zastanawiać. I nie słuchaj bajek dzieci, które 8
  • Odpowiedz
@Harmideron: Incelu? Masz coś z garem czy prócz braku pojęcia o RN8 PRO nie rozumiesz też znaczenia słów, których używasz? Wracając do meritum, jednak się nie myliłem. Kolejny Janusz-doradzacz wiedzę czerpiący nie z własnych doświadczeń a od innych Januszy-doradzaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Janusz z zakonu Mediasrek To Zło, swoją drogą po takiej kompromitacji od razu poznaję, że mam do czynienia z dzieciarnią bez pojęcia. Chcesz
rbbxx - @Harmideron: Incelu? Masz coś z garem czy prócz braku pojęcia o RN8 PRO nie r...

źródło: comment_2il1JtERhGpsD0xWzbLWO7brNMoFMU3h.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Harmideron: Podążając twoim tokiem rozumowania wszystkie Note 8 i 8T mają problemy z linka? https://miuipolska.pl/forum/forum/587-problemy-techniczne/ Błagam, nie kompromituj się już Janusz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Problemy zdarzają się nawet we flagowcach a Ty oczekujesz, że 100% produkcji smartfona za mniej niż 1K będzie wolna od wad? To o czym piszesz to usterki a nie cecha produktu i po to jest gwarancja oraz rękojmia. A najlepsze, że
  • Odpowiedz