Aktywne Wpisy

rovi +8
#gielda ogólnie to jeden z najaktywniejszych tagów i tak czytam i myślę a c--j, wejdę w to.
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?
Nakupiłem jakichś ETF w revolucie co były zielone.
Ogólnie nie wiem co wy tu p---------e jakieś uśrednianie, ath i korekty ale wygląda spoko.
Btw. Czym się różni etf od akcji?

XTB czy eMakler? Co jest lepsze obecnie? Głównie z myślą o IKE i inwestowaniu długoterminowe, w grę wchodzą w zasadzie głównie ETFy.
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie
Może jak wejdą OKI to też już fajnie byłoby mieć wszystko w jednym miejscu
Skłaniam się w stronę eMaklera bo mam już konto w mBank ale chętnie wysłucham Państwa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gielda #kiciochpyta #oszczedzanie





https://www.banggood.com/onecentsnatch-detail-1182240.html?
Snatch na słuchawki Redmi Air dots jakby ktoś się nie załapał. Tworzymy grupę osób z których każdy ma szansę wygrać dany produkt. Szanse średnio 1/500, ale już kilku polaków wygrało. Uczestnictwo można opłacić za 1centa(co jest zwracane w przypadku przegranej) albo 5pkt BG, które łatwo zdobyć chociażby za zalogowanie się codziennie do aplikacji. Polecam, poza straconym czasem, to nic nie kosztuje.
@Hatam: bardziej 1/3000