Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie #rozowepaski, proszę o ocenę sytuacji (najchętniej bym napisał ze swojego konta, ale je skasowałem xD). Otóż jest taka jedna różowa, która mi się podoba, chyba lubi się na mnie patrzyć, ja na nią też.
Jakiś czas temu np siedziała z koleżanką w sali, ja stałem z 2 znajomymi w korytarzu i sobie śmieszkowałem. W tak zwanym międzyczasie one perfidnie się na mnie gapiły i coś ze sobą gadały (chyba jak na nie spojrzałem to się albo obie albo któraś z nich uśmiechnęła).
Innym razem siedzę na zajęciach, odwracam się (bo ktoś coś gadał z prowadzącym) a ta perfidnie patrzyła się w moją stronę, w kierunku moich pleców. Tego samego dnia po zajęciach pytała o coś prowadzącego, jak chciałem mu o czymś przypomnieć. Ona stała naprzeciw mnie i rozmawiając z prowadzącym co chwilę na mnie szybko spoglądała.

Tylko jest jeden problem - ona jest w #!$%@? nieśmiała, a ja jestem 21 letnim przegrywem z kijową mordą (do tego #!$%@? społecznie).
Ostatnio napisałem do niej na fb, rozmowa się kleiła, ale nagle zniknęła z fb na paręnaście minut, odpisała, ja odpisałem pytaniem (co sądzi o jakimś przedmiocie), ona na dłuższy czas zniknęła z fb i totalna cisza (wiadomość wyświetlona, albo nieco przed wyświetleniem albo po dodała mnie do znajomych).
No i dziś szedłem sobie po schodach, ona na przeciwko. Jak nagle ją zobaczyłem z odległości max 4 metrów to ona momentalnie opuściła głowę, ja do niej cześć, ona nic. O co w tym wszystkim chodzi?
#logikarozowychpaskow #pytanie #kiciochpyta #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Nie siedź w domu w ferie i w wakacje](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Tak jak napisała @ropucha_paskowka - weź do niej normalnie zagadaj, podbij, będziesz wiedział na czym stoisz. A dodatkowo poćwiczysz trochę pewność siebie, a to Ci się zawsze w życiu przyda. Naprawdę, wydaje Ci się to teraz całym światem, ale pół roku po skończeniu liceum będziesz się sam sobie dziwił, jak mogłeś się tym wszystkim tak przejmować. Powodzenia!