Wpis z mikrobloga

@anyvu ja bym się doczepił tylko do znaku zodiaku. Jeśli ktoś wierzy w takie bzdury ma u mnie na starcie dużego minusa. Jeśli chodzi o resztę to nie widzę nic kontrowersyjnego.
@piwniczak:

XXI wiek, era rownouprawnienia, rownych obowiazkow, oczekiwan oraz zwalczania stereotypow dotyczacych plci. Wszystko to zreszta wywalczone przez same kobiety.

I teraz dorosla, pelnosprawna fizycznie kobieta wrzuca opis "Nie chce myslec, nie chce o niczym decydowac, nie chce pracowac, nie chce za nic byc odpowiedzialna. Szukam faceta ktory bedzie to wszystko robic za mnie".


A to jest jakiś obowiązek korzystania z równouprawnienia i zachowywania się jak feministka karierowiczka?
@Topman100: wyglada na 50minimum. Strasznie zaniedbana- króciutka aseksualna fryzura, wszędzie widać tłuszcz, jakieś boczki, tluste ramiona- fuj. Stylu i gustu obstawiam, ze również brak patrząc na fotki. Moja siostra ma 39lvl, 52kg, dba o siebie, ma figurę, codziennie o 5 biega, poza tym ma czas na inne sporty, ma dzieci, spełnia się zawodowo razem ze swoim mężem a nie pierodli, ze nie chce jej się myśleć, ze woli siedziec i gotować
@ediz4: Widać, ze jest zacofana, zaniedbana, poziom inteligencji-dno. Rozumiem, ze są takie osoby w społeczeństwie. Spoko, niech sobie będą, szukają czego tylko chcą. Ja mam prawo do oceny. Ale żeby tyle osób uważało, ze jest normalna to jest dość niepokojące
@Royal_Email: z praw wynikających z równouprawnienia każda kobieta w Polsce korzysta, czy tego chcę czy nie chce, świadomie lub żyjąc w nieświadomości. Gdy jednak temat schodzi na obowiązki wynikające z tego równouprawnienia (np wzięcie odpowiedzialności za swoje życie) to nagle "równouprawnienie jest dobrowolne"?
@ediz4: Dokładnie tak działa Tinder ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na podstawie treści i zdjęć tak właśnie oceniłam. Z reguły się nie mylę i jestem pewna, ze co do niej również się nie mylę.
Nie wołaj już mnie, wyczerpałam temat i nie chce mi się wracać do wpisu z ta klucha