Wpis z mikrobloga

@Topman100: no bez jaj, rozumiem bekę z nastolatek będących mamą na pełen etat, ale ta Pani tutaj ma 40 lat na karku, więc jeśli chciała (a jak kobieta chce dziecko i go nie ma to nigdy szczęśliwa nie będzie) to dobrze, że jest mamą, bo w takim wieku szanse już bardzo maleją...
@Topman100:
XXI wiek, era rownouprawnienia, rownych obowiazkow, oczekiwan oraz zwalczania stereotypow dotyczacych plci. Wszystko to zreszta wywalczone przez same kobiety.
I teraz dorosla, pelnosprawna fizycznie kobieta wrzuca opis "Nie chce myslec, nie chce o niczym decydowac, nie chce pracowac, nie chce za nic byc odpowiedzialna. Szukam faceta ktory bedzie to wszystko robic za mnie".
A Mirki sie dziwia, ze ktos zniej cisnie beke.
kocham tatuaże


@Topman100: równie dobrze mogla by mapisać, że kocha #!$%@?ętych piotrusiów panów. Najprawdopodobniej stara panna z pamiątką w postaci dziecka po wytatuownamym piotrusiu panie z dyskotekowego kibla.
tak tak, podobnie jak lincz na cucku żołnierzu był dla dobra jego dzieci a nie by cisnąć bekę xD


@Royal_Email: akurat z dziećmi tego cucka to powinien sobie pogadać psycholog, by przy taki poziomie #!$%@? i dewiacji, to tylko ta patologia wie co się tam dzieje.
@anyvu: najbardziej u kobiet które mają dzieci śmieszy mnie jak szukają faceta który nie ma dzieci z poprzednich związków

tu nic nie da się wyczytać, ale poznałem sporo takich mam na pół etatu i zawsze to samo... ona szuka jelenia który wychowa bo nie ważne kto spłodził tylko kto wychowa, ale jak facet ma dziecko z inną to już nie są w stanie tego zaakceptować (bo uwaga będzie poświęcona nie tylko