Wpis z mikrobloga

Jeżeli nie wierzysz w telegonię, to jedź do hodowli rasowych koni/psów/kotów/whatever i zapytaj dlaczego samica, która chociaż raz sparzy się z czymś innym niż starannie wyselekcjonowany i przeznaczony do tego buchaj rozpłodowy, bez względu na to, czy z pokrycia jest ciąża, czy nie, nie nadaje się już do rozrodu, a, to nawet jeśli jej młode nie uzyskają rodowodu i są kilkukrotnie tańsze. Pytasz co ma zwierzę do człowieka? Otóź odpowiadam- człowiek klasyfikuje się biologicznie do królestwa zwierząt i podlega tym samym prawom. Człowiek to też zwierzę. Sam zaobserwowałem już co najmniej kilka dobitnych przykładów prawdziwości tej teorii wśród ludzi. Edit: Powiedzenie, że dziecko jest po listonoszu, nie bierze się znikąd, nawet jeśli przysłowiowy listonosz rzeczywiście nie zapłodnił matki. Wystarczy, że ją posuwał.
#przegryw #telegonia #zwiazki #s--s
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zelaznymezczyzna11: Jakas czesc DNA zawsze przenika i odciska swoj znak wodny na matrycy rozrodczej, nawet, jeżeli nie prowadzi do zapłodnienia. Wystarczy np. zaznajomić się z tematem wskażnika Pearla. Co do tego, czy telegonia stosuje się tylko do pierwszego samca, czy składową wszystkich poprzednich, to czy naprawdę ma to jakiekolwiek znaczenie? Meritum sprawy jest takie, że jeżeli ty nie jesteś pierwszym samcem, to twoje potomstwo nigdy nie jest całkowicie twoje, nawet
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: Telegonia to była obowiązująca teoria naukowa do lat 60, kiedy to Kinsley zapoczątkował Seksualną Rewolucję. Telegonia nagle okazała się wrogiem najpierw multimilionowego, a z biegiem dekad multmiliardowego przemysłu rozpusty. Może komuś się podobać, lub nie podobać koncept aryjskiej rasy panów Hitlera, ale był on właśnie zbudowany na telegonii.
  • Odpowiedz
@vin42: a może jej?

@ShroudInMist: sorry ale wysuwanie takich wniosków na podstawie ruchajacych się psów zalicza się dla mnie do wspomnianego przeze mnie powyżej szurostwa, więc jeszcze raz. Czy są na te rewelacje jakieś inne dowody niż urojone wizję skrajnych konserwatystów i sfrustrowanych brakiem seksu i zainteresowania ze strony płci przeciwnej stulejarzy? Pytanie było poważne i liczyłem na normalną odpowiedź w stylu: tak były poważne badania takie i
  • Odpowiedz
@ShroudInMist: Nie wiem co Ty pinkolisz Mirek, ale nawet Polski Związek Kynologiczny nie uznaje telegonii. Ogólnie pracowałam, a raczej siedziałam na dupsku i pomagałam w zaprzyjaźnionej stadninie długi czas i tam zajmowali się hodowlą koni, to samo mi powiedzieli gdy o to spytałam, bo kiedyś o tym czytałam, że to przeżytek i mit, a klacz, która u nich została przypadkowo pokryta przez mieszanego ogiera normalnie wróciła do obiegu po wszystkim,
  • Odpowiedz
@ShroudInMist: Cieszę się, że potrafisz ocenić swój poziom wiedzy o świecie. Przypominam, że w ostatnim poście pisałeś, że kiła i rzeżączka jest śmiertelna, a 100% pewności przed zachorowaniem na WZW gdzie możesz się tym na lajcie zarazić w szpitalu daje słuchanie boskich nakazów.
  • Odpowiedz