Wpis z mikrobloga

Hej. Czy mógłbym poprosić kogoś doświadczonego o pomoc? Bo każdy trener personalny mówi mi co innego (a już nie wspomnę o suplementach - kup koniecznie to! z moim kodem masz jeszcze zniżkę!).
Generalnie jestem na masie ale tak od marca chciałbym już powoli zacząć z niej schodzić. Mam 191 cm wzrostu i ważę 101 kg, zapotrzebowanie na poziomie około 3900 kalorii. Czy to co jem obecnie nadawałoby się na redukcję? Oczywiście ucinałbym odpowiednio węgle i tłuszczę tak żeby kalorie się zgadzały.
#dieta #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy
Pobierz KomentarzZbedny - Hej. Czy mógłbym poprosić kogoś doświadczonego o pomoc? Bo każdy tr...
źródło: comment_EnQ0ssNlrqpsKuAGttW6mbPrToQhtTgq.jpg
  • 10
@1AAAAAA: oj masełko już mi się przejadło. generalnie takie fit żarcia nie byłyby złe gdyby nie to, że to jest suche jak wiór... jak jem twaróg z płatkami jaglanymi, bananami czy tam nawet kiwi + wiórki to muszę nie raz to wodą podlać bo nie jestem w stanie tego przełknąć.
@KomentarzZbedny: nie smakuje tak, jak się diete urozmaica. To, ze trener napisał ci takie składniki tzn ze nie zjesz np jogurtu naturalnego albo ziemniaków? Ryz i kurczak to nie jest jakieś nadprzyrodzone jedzenie i omlet z wpc będzie równie dobry co ten magiczny ryz. Możesz jeść inne rzeczy byle mieścić się w wyznaczonym makro no i jeść 80% czysto.