Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: Wiele w życiu widziałem #!$%@? ale czy Ty właśnie nie #!$%@?łeś się do tego, że czyjś pies chce się bawić jak leży na podłodze?nie, że śpi w łóżku, nie że skamle o jedzenie, tylko o to że chce się pobawić/przytulić? to na chu komu pies, jak ma tylko reagować na komendy i nic więcej? no ale mam nadzieję, że piszę do osoby która nie miała psa czy też dzieci, czego
Tak bywa, kiedy właściciel nie zadał sobie trochę trudu na wytresowanie zwierzaka. ¯_(ツ)_/¯


Jezu ręce opadają jak się czyta takie rzeczy.
Jesteś tym #!$%@? PANEM gdzie pies nie ma prawa kiwnąć ogonem dopóki mu nie wydasz stosownej komendy tak? A i broń Boże nie kładź się przy psie bo dajesz mu sygnał że jesteś od niego niżej w hierarchii! Na jedzenie się możesz jedynie popatrzeć, nie dotykaj dopóki nie pozwolę, a w
@StaryWedrowiec: większość ludzi nie chce mieć psa-robota.

Mój reguje bez szemrania na większość przydatnych komend (siad, leżeć, noga, poczekaj, nie, zejdź/wyjdź, klatka), ale w mieszkaniu praktycznie ich nie wydaję, daję mu poleżeć na łóżku, jak wracam do domu to daję mu biegać jak #!$%@? po mieszkaniu bo się cieszy, że mnie widzi etc.

Uważam, że psa należy szkolić, bo po pierwsze jest to przydatne, po drugie większość ras ma przyjemność z
@syn_krola_dystrybutorow: Czyli normalny, zdrowy psychicznie pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś szedłem zimą przez góry z moim psem. To była jedna z tych starych zim i śniegu było w cholerę. Szliśmy na pałę, bo i tak nie było widać żadnych dróg i w pewnej chwili wdepnąłem na krawędź jakiejś skarpy, po czym obsunąłem się w nawiany śnieg po pachy. Mój pies został na górze. Trzeba było wtedy
@syn_krola_dystrybutorow: Czyli normalny, zdrowy psychicznie i ciekawski pies ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś szedłem zimą przez góry z moim psem. To była jedna z tych starych zim i śniegu było w cholerę. Szliśmy na pałę, bo i tak nie było widać żadnych dróg i w pewnej chwili wdepnąłem na krawędź jakiejś skarpy, po czym obsunąłem się w nawiany śnieg po pachy. Mój pies został na górze. Trzeba