Wpis z mikrobloga

PROJEKT FILIP - Ostatnie środowe "spotkanie"

Tutaj screeny z ostatniego środowego spotkania. Ból dupy jest i na Nowym Świecie i w komentarzch :)

Dla wszystkich sfrustrowanych: tutaj pokazana jest naiwność i klapki na oczy oraz jawne lecenie na dupczenie (ból dupy jest w końcu xD)
Czy jest to karalne? Nie
Czy jest to niemoralne? Tak - tak samo jak wasze inwektywy w komentarzach

Raczej był to jednorazowy "wypad" jeżeli chodzi o ten projekt ale szykuję następny co się spodoba większej ilości osób :)

#projektfilip #tinder #badoo #przegryw #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw ##!$%@?
paranorman - PROJEKT FILIP - Ostatnie środowe "spotkanie"

Tutaj screeny z ostatnie...

źródło: comment_0ptQEzoqK5lusVGNI4bS46CFZAtKODGj.jpg

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@paranorman: #!$%@? ten Twój projekt w #!$%@?.

I smutłem w #!$%@? przy tekście "przechodziłeś obok i jednak stwierdziłeś, że nie?" - ewidentnie widać że laska ma jakieś kompleksy, a Ty jej #!$%@?łeś dla kilku plusów na wykop.pl
  • Odpowiedz
@grejfrut: a skąd wniosek że mi to przeszkadza ? .
Myślałem że do czegoś dążysz swoją wypowiedzią konkretnego... No ale wszystko jasne już po tym co napisałaś teraz. Życzę powodzenia ;)
  • Odpowiedz
@paranorman: Musisz być wyjątkowo #!$%@? by tak robić... Chyba ktoś cię mocno skrzywdził i w ten sposób szukasz "zemsty",a przy tym poklasku grona stulejarzy do którego należysz.
  • Odpowiedz
@MiesozernaBijeLudzi1:
Właśnie to jest straszne - ze każdy zakłada ze tylko jemu jest zle i ciężko ...

Panowie dziewczyny maja przeważnie większe kompleksy niż płeć męska ... co widać było na screen z rozmowy ... OP spowodował ze ta dziewczyna będzie się uważać jeszcze bardziej za nieatrakcyjna ...

Jestem ciekaw czy OP chociaż trochę zrozumiał jaka komuś przykrość wyrządza
  • Odpowiedz
@paranorman:
@sempu:

Jawne lecenie na dupczenie pokazujesz?.....

Stary czy zdajesz sobie sprawę jak na dupczenie na Tinder lecą faceci? Przecież to jest istna lawina spermiarstwa ... Panny przy facetach to pikus ...
Kazda nawet najbrzydsza dziewczyna ma dziennie tam co conajmniej kilkanaście propozycji sexu dziennie od panów, często są tez krypto ruchacze... ze nie on nie a na pierwszym spotkaniu prawie na sile próbuje zaliczyć i jest oburzony ze ktoś
  • Odpowiedz
wtf przecież tu wychodzi na to że po prostu laska się z tobą umawia


@Shatter: nie z nim, tylko z chadem ze zdjęcia. Facet przeciętny z wyglądu ma góra kilka matchy w miesiąc, jeżeli w ogóle jakiekolwiek będzie miał. I żaden z tych matchy nei skończy się spotkaniem.
  • Odpowiedz
@MUDAMUDAMUDA:
Ty żyjesz w jakiejś bance czy co?
Popatrz na ulicy i przyjrzyj się czy w każdej parze która mijasz na ulicy facet jest chadem i ma kwadratowa szczękę? Z tego co ja widzę w stolicy to w 95% przypadków właśnie nie jest ...

To jest Tinder, większość facetów nie jest wybierana nie z powodu bycia nie za pięknym tylko z powodu bardzo niechlujnie zrobionych fot - windy, ciemne pokoje i
  • Odpowiedz
@Shatter: nie znam takiego przypadku żeby mało atrakcyjny fizycznie facet, który nie jest milionerem, nie był incelem.

Popatrz na ulicy i przyjrzyj się czy w każdej parze która mijasz na ulicy facet jest chadem i ma kwadratowa szczękę? Z tego co ja widzę w stolicy to w 95% przypadków właśnie nie jest ...


@Hydrox1992: patrzyłem, i ci wyglądający przeciętnie chodzą sami albo z innymi facetami, nigdy z kobietą. A jeśli
  • Odpowiedz