Wpis z mikrobloga

PROJEKT FILIP - Ostatnie środowe "spotkanie"

Tutaj screeny z ostatniego środowego spotkania. Ból dupy jest i na Nowym Świecie i w komentarzch :)

Dla wszystkich sfrustrowanych: tutaj pokazana jest naiwność i klapki na oczy oraz jawne lecenie na dupczenie (ból dupy jest w końcu xD)
Czy jest to karalne? Nie
Czy jest to niemoralne? Tak - tak samo jak wasze inwektywy w komentarzach

Raczej był to jednorazowy "wypad" jeżeli chodzi o ten projekt ale szykuję następny co się spodoba większej ilości osób :)

#projektfilip #tinder #badoo #przegryw #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw ##!$%@?
Pobierz paranorman - PROJEKT FILIP - Ostatnie środowe "spotkanie"

Tutaj screeny z ostatnie...
źródło: comment_0ptQEzoqK5lusVGNI4bS46CFZAtKODGj.jpg
  • 108
@Sig_mar:
Ja rozumiem, co chcesz powiedzieć o współczesnych kobietach i #!$%@? rynku matrymonialnym, tylko wciąż pozostaje fundamentalne pytanie - po co dokładać do tej #!$%@? swoje własne 3 grosze? Gdybym pojechał do Indii, nie sralbym na ulicy nawet gdyby wszyscy moi sąsiedzi to robili, bo pewne zachowania na zawsze zapisały się w mojej kulturze jako niecywilizowane, nieważne czy są uzasadnione czy nie.
@paranorman: Moim zdaniem to jest bez sensu. Raz, sam łapiesz jakieś fiksacje do stopnia aby tracić swój czas na udawanie kogoś innego. Dwa bije z tego mega frustracja.. To trochę jakby panna cię w sobie rozkochała aby celowo cię rzucić i zranić po to aby się odegrać na facetach bo jakiś inny ją zranił.
Skala oczywiście nieporównywalna ale ten sam typ zachowania.

Rozumiem twoja dziewczyna ma konto na tinderze a ty
@grejfrut: Luźny pomysł, głównie opierający się na publikacji na np facebooku skąd dowiedziała by się większość. chodziło mi o kontrast między kimś komu się należy a kimś komu niekoniecznie.
Ale tak jak najbardziej trzeba taką osobę zniszczyć a nie machnąć ręką i zachować to dla siebie. Jak sam sprawiedliwości nie wyegzekwujesz to nikt za ciebie tego nie zrobi i nie będziesz miała tej sprawiedliwości a jest to potrzebne dla własnego siebie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@paranorman: Pisałem ci w poprzednim wpisie, że wyladowujesz swoją frustrację na niewinnych dziewczynach. Pisałem też, że jesteś zjebem. To mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że miałem rację.

Bardzo rzadko życzę komuś źle, ale mam nadzieję, że akurat ty na zawsze zostaniesz przegrywem i nie zaznasz w życiu ciepła i miłości. Serio, mam nadzieję, że będziesz nieszczęśliwy do końca życia :)