Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Gdybym siadał i ciągnął 5x bw, a miłości bym nie miał, stałbym się jak miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Gdybym też miał dar programowania i znał wszystkie tajemnice dzwigania, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] bombę, tak iżbym rekordy podnosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym.

Gdy byłem dzieckiem, siadałem jak dziecko, wyciskałem jak dziecko, ciągnąłem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce.

Testuję nową pozycję w wyciskaniu leżąc. Stopy pod lub przed kolanem i bardzo blisko siebie. Jest tak sobie, ale może to kwestia przyzwyczajenia. Zobaczymy za jakiś czas.
Największy problem jest taki, ze nie czuję za bardzo leg drive, do tego ciezko mocno położyć tyłek na ławce.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan
źródło: comment_csQ8Q7gVsbE7Et4em0uAr6WygoyCUfot.jpg
  • 20
@DywanTv: są testy, które wykonują fizjoterapeuci, ale masz na yt pełno filmików. Możesz obczaić i popróbować np. test Thomasa. Oczywiście lepiej to zrobić z ogarniętym trenerem, bo samemu może coś nie wyjść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi o to, ze jak jest noga bardziej wyprostowana i jest pod wiekszym katem do podloza to ciezej generowac sile, tak?


@DywanTv: @Poemat:ale o kącie w której części nogi mowa? Uda czy podudzia?
Sorry, za wykorzystanie zdjęcia, ale tak się zastanawaim czy kąt między udem a "miednicą nie powinien być bardziej jak niebieska kresa a nie jak u Dywana czerwona?
źródło: comment_wyivxPVMqlrNS1wYzmrDed31rsFa02S8.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: Ale przecież nie jest taki jak czerwona xd. Przez luźne ciuchy nie widac, ake tu jest spory mostek. A chodzi o kąt w "kolanie", tak mi się zdaje.