Wpis z mikrobloga

Mirki czy ja mam ostatniego jakiegoś pecha, czy tego typu zachowania stały się ostatnio nagminne?
Jadę czerwonym samochodem prawym pasem dwupasmowej drogi w mieście z ograniczeniem 50/60 km/h(pic rel)
I ostatnio notorycznie ktoś zaczyna mi wsiadać do samochodu zaparkowanego po prawej strony drogi w sposób, który wymusza na mnie całkowite zatrzymanie się(albo urwanie drzwi wystających te 50-100 cm na mój pas ruchu). Ludzie wsiadając do samochodu po prostu wchodzą wprost pod koła jadących samochodów xD

Naprawdę takim problemem jest poczekanie aż samochody przejadą oraz zapakowanie rzeczy do samochodu od strony chodnika zamiast drogi?

#motoryzacja #samochody #polskiedrogi #prawojazdy
Zelber - Mirki czy ja mam ostatniego jakiegoś pecha, czy tego typu zachowania stały s...

źródło: comment_Ieu05py9ML4t3jci0l6bwzy0MLLFcpYJ.jpg

Pobierz
  • 23
@Zelber: lol, ostatnio na nauce jazdy miałem podobną sytuację, nie za bardzo wiedziałem co zrobić, więc intuicja powiedziała mi żeby się po prostu zatrzymać (dopiero się uczę ok);
Żal mi takich ludzi szczerze xD
@Zelber:
Berlin oducza jazdy prawym pasem - tam takie rzeczy dzieją się co ok 10 sekund. Ktoś wsiada/wysiada, parkuje/wyjeżdża, albo ot tak z dupy zatrzyma się na awaryjnych i idzie na zakupy. I jeszcze taksówki. Ludzie to debile i trzeba uważać. (Albo walić w drzwi)
@Zelber: Tak i bedzie coraz gorzej, to samo z pasami a nawet samo prowadzenie auta. Przez internety i smartfony ludzie zyja coraz bardziej tylko w swojej głowie a świat jest gdzieś daleko