Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tfu na was spermiarze i #bialorycerstwo. Zaraz opowiem wam dlatego tak kobiety was nie szanują. I jak wygląda to całe równouprawnienie. Ostatnio wracając z treningu wstąpiłem sobie na chwilę do sklepu po coś do picia, czekam w kolejce a za mną jakas karyna lvl 30 z koleżanką, za nią typowy wykopek, tłuste włosy z wielkim brzuchem i jeszcze z dwójka facetów.
Stoję sobie i słyszę jak karyna z kumpelą szeptają sobie jakieś niewybredne komentarze na temat mojego tyłka. Zlałem sprawę. Po chwili czuję, że karyńsko chwyta mnie za tyłek o w tym momencie słyszę tez rechot wykopka, który to zauważył. Odwróciłem się i wypłaciłem jej z płaskiej dłoni w czoło. Nie jakoś mocno ale tak, żeby zrozumiała co zrobiła źle. Mam żonę i dzieci i nie pozwolę sobie, żeby mnie ktoś po dupie macał, zwłaszcza publicznie.
Sekunda ciszy, karyna w szoku i nagle zaczyna drzeć ryja na cały głos- ty ku... poj... uderzyles mnie i potok słów nagle bo koleżanka się dołączyła i obie na mnie wsiadły. Ja przekrzykuje je, że dostała bo mnie po dupie maca i w tym momencie do akcji wkracza wykopekXD żeby sie nie bały on dzwoni na policjeXD. Ja mówie do ni go, że chyba chłopie oszalałeś sam widzialeś co kobieta zrobiła i dostała słusznie i jakoś nieszczególnie mocno a Ty bedziesz na policję dzwonił. Karyńska się drą: Dzwoń! Dzwoń! Ludzie w kolejce patrzą na mnie jak na jakiegoś bandyte chociaż jeszcze dwoch za mną stało facetów i kazdy musiał widzieć co laska zrobiła.
No i Wykopek zadzwonił, żeby przyjeżdżali bo kobiete pobiłem w sklepieXD. Mówie do niego gościu ale jesteś zje...ny. A on, że powiedzieli, że zaraz będą i mnie za ręke trzyma żebym nie uciekł. Wyrwałem mu ręke a on znowu mnie łapie, mówie gościu ja sie nigdzie nie wybieram i noe dotykaj mnie bo Cie zaraz poskładam jak chiński taboret. Facet chyba zrozumiał bo głowe niższy i chyba skapnął sie po tonie, że nie zartuje ale stanął w drzwiach, założył ręce na siebie i pilnował, żebym przypadkiem nie wyszedł. I mówi do lasek, że on bedzie świadkiem jak coś a jak chca może je podwieźć do domuXD Normalnie miałem mu już ochote w ryj napluć ale szkoda śliny. Za 5 minut patrol wchodzi a on leci do nich i na mnie palcem, ze to ten ten kobiete pobiłXD Najlepsze że facet i jakaś młoda laska przyjechali. I kilka osob, nikt sie nie odzywa ale patrzą jak na bandyte dalej. Tylko karyna z kolezanką sie drze, ze ja uderzyłem, zaczeli ja uspokajać i pytają mnie czy to prawda. Mówię, że lekko ją pacnałem bo mnie obmacywała i mi sie to nie podobało. Ona na to, że sie potknęła i przypadkiem otarła. Ja że nie będę się głupio tlumaczył i pytam faceta ze sklepu czy mają monitoring. On, że tak i może pokazać policji. Laska widze już sie wystraszyła, ale idziemy. No i na filmie pięknie pokazane, jak karyńska szaleją, tu dopiero na kamerze zobaczylem jak symuluje ruchy, że wsadza mi palce w odbyt a potem chamsko łapie za tyłek.
Policjantka mówi do mnie, że no faktycznie mnie zaczepiała ale powinienem zwrócić uwagę a nie bić od razu. Ja mowie, że jej nie uderzylem tylko reka pacnałem i pytam czy jakby ją tak ktoś zlapał to też by odpusciła. Ona na to- ale to kobietaXD
Widze, że już #logikarozowychpaskow ostro działa tam, ale na szczescie ten facet z patrolu ogarniety i pyta sie laski jak załatwiamy sprawe. Czy chce na mnie jakas skarge złożyć ale mowi ze wtedy ja tez mogę i sprawa do sadu trafi i nagranie zabezpieczaja,l. Ona sie wystraszyła i mowi, że nie ona nie chce i że to w sumie ten facet niepotrzebnie po policje zadzwonił, ona nie chciala wzywać( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrze na Wykopka spermiarza on oczy jak pińć zlotych i mowie- widzisz rycerzyku, chciałeś sie popisać przed paniami a jak co do czego to na Ciebie tylek wypięły. Gardze takimi jak ty, nawet jakby Ci pluły e twarz to byś sie cieszył i zlizywał. Facet cały czerwony na twarzy ze sklepu wyszedł, jeszcze tylko policja mnie pouczyła, zebym na drugi raz myślał a potem coś robił bo jakby nie kamera to miałbym problemy.
No i tak to właśnie wygląda, facet widział co sie stało ale że dziure poczuł to myslał, że jak sie za laskami wstawi to może porucha a one sie na niego wypieły. Tfu na was spermiarze i bialorycerze bo właśnie przez was i brak szacunku do siebie i brak solidarnosci nasza ziemia takie #p0lka nosi. I dodam jeszcze #logikaniebieekichpaskow #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok](https://st.pl/$xvynkdla)
  • 33