Wpis z mikrobloga

Aborcja ma też dobre strony. Poddają się jej kobiety przede wszystkim o lewicowych poglądach. Chronią więc dzieci przed życiem i wychowaniem w szkodliwym środowisku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lekarz jak chce może w nieskończoność uniemożliwiać pacjentce dostępu do aborcji


@dingi_dong: większej głupoty nie czytałem. W dzisiejszych czasach można sobie zmieniać lekarza do woli. Nawet do innego miasta nie jest problemem jechać. Ten argument mnie nie przekonuje
  • Odpowiedz
@su1ik: Nie, nie można sobie zmieniać "do woli", a do 24 tygodnia.

Nie, nie można sobie zmienić lekarza, gdy o wadzie dowiadujesz się 21 tygodnia i lekarz mami ciebie, że już jutro ci znajdzie miejsce gdzie dokonasz aborcji.

Nie, jest olbrzymi problem dla wielu ludzi uzyskać poprawną opiekę medyczną, nie mówiąc o jej zmienianiu jak rękawiczki z powodu własnego
  • Odpowiedz
ja myślę, że aborcji poddają się zdesperowane kobiety bez różnicy jakie mają poglądy i czy są wierzący żeby tylko pozbyć się problemu


@lilskii: większość to pewnie i tak rozwiązłe "lewaczki", co walą się po pijaku i nie zważają na antykoncepcję
  • Odpowiedz
@su1ik: nie ja, a cała Polska. Szczególnie pod kątem afrykańskiego prawa aborcyjnego. Nawet nie średniowiecznego, a rodem z chatek z gówna. Rozumiesz? Pozujący na ogarnięty kraj "cywilizacji białego człowieka" ma standardy murzynów bijących się dzidami i ciągnących swoje kobiety za włosy do chałupy, bo tak im każe ich żydowskie voodoo jezus. Dzicz i taliban.
  • Odpowiedz
@su1ik: jakby co, to Polska jest w Afryce mentalnie i stoi wszystko na przeszkodzie by zmienić lekarza, od c-------o prawa, poprzez "klauzulę sumienia" kończąc na tym, że kolejki do lekarzy są na rok do przodu
  • Odpowiedz
@su1ik: Jakbyś nie wiedział - ciąża człowieka trwa 9 miesięcy, a beznadziejne i złe prawo ustala limit aborcji na 24 tydzień, w bardzo zakrojonych przypadkach, gdy akurat "przypadkiem" lekarzowi nie wypadnie klauzula sumienia. Patrz casus Chazana.

Jednak polecałabym, by Polska faktycznie "była już w Europie" bo póki co dalej jest w Afryce. I to 2013, bo dalej jest tylko gorzej XDDD.

Nawet osrane Indie są bliżej Europy niż polaczkowo. Białoruś
dingi_dong - @su1ik: Jakbyś nie wiedział - ciąża człowieka trwa 9 miesięcy, a beznadz...

źródło: comment_92gLPdM2Vkce6cUKgtc0xOnzONnVGl7t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz